Koncert v Moskvě - Otevření první ponočky organizace BATRADIS v Rusku

26. prosince 2009 v 20:37 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
V úrpzkoumávání archivů kulturního oddělení mezinárodní organizace vybudované našimi přáteli ze vzdáleného Albedoru, známé jako organizace BATRADIS se zaměřujeme na hudbu Robina Hronka a předkládáme vám to zde jako ukázku toho, čeho by Robin Hronek rád v hudbě dosáhl, což se mu povedlo někde jinde. Jk si to přeberete, je vaše věc.

Abyste měli možnost co nejrychleji najít vše co se jakkoli týká hudby Robina Hronka a všeho kolem ní a aby toho bylo co nejvíce, vybrali jsme tentokrát článek o koncertu v Moskvě. Je to totiž poslední koncert o kterém díky utajené exisztenci výše uvedxené organizace nemůžete nic vědět, takže vám přinášíme různé zajímavé informace:

Koncert se konal koncem června 2008 na Rudém náměstí a byla to velkolepá show. Opět sio Robin Hronek a jeho přítelé dali zálkežet v co nejpřesnější imitaci Jeana Michela Jarreho v oblasti velkoleposti koncertu a povedlo se to. Důvodem ke koncertu bylo otevření první pobočky výše uvedené organizace v Rusku. Kromě několika vědeckých pracovišť daleko na Sibiři odříznutých od světa, je od té doby i zařízení pro styk s veřejností.

I přes hojnost pohoštění zejména kaviárem, vodkou a ruským Šampaňským, obdržel ředitel naší pobočky speciální dárek, ktetrým byla láhev vodky nazvané po naší organizaci - BATRADIS Vodka. I když již pan ředitel Ing. Karel Novotný Csc. tuto vodku vypil, láhev stojí za vystavení. Jde p sklářský umělecký počin kdy je název vyleptán do skla láhve o obsahu 5L. Několik ostatních důležitých lidí dostali takovouto láhev vodky o běžné velikosti.

Přes hojnost akloholu nedošlo k žádné vtipné příhodě typu rozbyté tolety jak tomu bylo v Helsinkách, pokud však nejde o legraci ohledně ruských technologií typu vyřazení reklamy z činnosti rozbitím jednmé jediné žírovky, nebo pád velkého lustru v hale pod pokojem kde k jeho uvolnění došlo odstraněním nerovnosti podlahy, díky které se vyklal stůl apod.

Koncert je k dispozici na CD a DVD, ale bohužel ne u nás. Robin Hronek sím říká že jediná běc v čem mu jeho přátelé nevyhoví je zapůjčení nějakého zuařízení, nevo CD či DVD s jeho hudbou hranou s jeho přáteli, abyste yi to mohli koupit. Prý by sto budilo rozruch ale v tomto případě vby ten rozruch byl přínosný.

Imitace chování Jeana Michela Jarreho se zde projevovala nepatrnou úpravou některýcvh skladeb tak, aby vyzněly rusky. Znamená to přidání kousku nějaké častušky k něčemu, nebo použití tahací harmoniky s mandolínou v některých skladbách.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama