Nápověda k jubilejní SMS Soutěži RHMUSIC.ORG

17. prosince 2009 v 18:07 | Robin Hronek

Zdravím,

Blíží se jubileum webu www.rhmusic.org a jsme s Vámi již 9 let a během desátéhoroku chceme změnit vzhled a obsah stránek. Zahrajte si zajímavou SMS soutěžní hru o zajímavé ceny. Ze svého mobilu pošlete na číslo +420603571570
SMS ve tvaru HRAJ 42672 a odpovězte na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce.
--------------------------
---------------
Tuto reklamu vidíte na zdi této skupiny a na novém blogu a zjistil jsem, že to chce někdo zkusit. Bohužel se nepovedlo a tak se podíváme v diskusním tématu o této soutěži na to, jak se to má vlastně hrát:

1. Vstup do soutěže je vysvětlen v reklamě na tuto soutěž. Jako přivítání obdržíte zprávu z jiného čísla než na kterém se to aktivuje a ze kterého nejdříve ihned a nejpozději do drzhého dne přijde první otázka

2. Odpovídá se jako na SMSku od kamartáda, akorát že jde o speciální číslo. Znamená to tedy že stisknete tlačítko "ODPOVĚDĚT podle toho, jak se ovládá váš mobil.

3. Jako odpověď přijde hodnocení odúpovědi.

Každý den je jedna otázka, které jsou celkem 3. Kaýždá chybná odpověď přidává další potázku. Odpověděšt se musí něšjak do 30ti minut po obdržení otázky, jinak je odpověď hodnocšena jako špatná.

Je-li otázek již mnoho, které narůstají o jednu díky špatné odpovědi, lze místo jakékoli odpovědi odpovědět textem STOP 42672 a ukončení potvrdsit odeslíním písmene A na dotaz zda-li chcete hru ukončit.

Příklad:

Jestliže obdržíte otázku:
Který elektronický hudební nástro je první na světě? Nápověda: Nástroj není klávesový.

Zvolte "Odpovědět" a napište "Theremin". To je správná odpověď. Cokoli jiného, nebo vůbec nic po uplynutí šasového limitu je špatně.

Pokud vám něco není jasné, napište sem dotaz formou komentáře a bude vám na nšj odúpovězeno. Vzniklá diskuse otázek a odpovědí dsá návod všem, kdso si tuto soutěž chtějí vyzkoušet.

Děkuji

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama