Robinovo přání, a neb dovršení kariery kdesi jinde

11. prosince 2009 v 16:17 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Nově připravované stránky o hudbě robina Hronka budou obsahovat speciální sekci o tom, co by Robin Hronek rád v hudbě docílil, a nebo toho docílil ve svém osobním světě který však možná tak úplně jeho osobním světem být nemusí. . Jedná se o svět, který Robin Hronek popisuje také na svém osobním blogu - http://hronekrobin.blog.cz v rubrice "Osobní neobvyklé zkušenosti". v Tomto světě se stal někým podobně slavným jako náš Jean Michel Jarre. V této rubrice se podíváme, na tiskové zprávy z archivů organizace jeho kamarádů, které asi těžko potkáte, ale kteří by rádi prezentovali co s nimi Robin Hronek dokáže jako hudebník. Bude to alespoň zábavné čtení pro zasmání.

V tomto článku se podíváme jak k tomu došlo: Kromě toho, co se lze dočíst už nyní na www.rhmusic.org, odvíjela se hudební dráha Robina Hronka i jiným směrem, než který můžete sledovat sami, jehož výsledky nejsou nic moc oproti tomu, co dokázal se svými kamarády, které pčedstavuje veřejnosti jako mimozemšťany z planety Albedor.

Kromě toho že Robin Hronek měl rád hudbu už od malička a při poslechu vážné hudby z gramofonových desek dirigoval, zčil se hrát na klavír jko rehabilitaci chromých rukou a že se naučil skládat hudbu, nahrál jednou doma nějakou svojí kompozici na pásek.

Nahrávku nepouištěl jen svým rodičůpm, příbuzným a známým, ale také svému kamarádovi - Konwanu Skywalkerovi, kterému říkal "Můj ochránce", a ten byl tak natšený že to puistil svým kamarádům, ale to bohužel není možné doložit dosztatečně přesvědčivými hmatatelnými důkazy.

I doma v letech 1988 - 2000 nahrával svá díla Robin Hronek často za pomoci svého otce, který ač neumí na nic hrát, hudbě rozumí a rád hudbu poslouchá což lze dolořit velkou sbírkou gramofonových desek, kazet a CD s hudbou, z nichž většina nahrávek tvoří svírky rockových a big beatových skupin 60tých až 80tých let hlavně z dob mládí Robinova otce. Ten bohužel hudební dráhu sledovanou v této rubrice popíral.

Všechny nahrávky slyšel ten Konwan Skywalker a hodně přátel Robina Hronka z Albedoru přišlo kvůli hudbě protože to byli také hudebníci, se kterými pak Robin Hronek již tehdy své doma nahrané skladby pořádně natáčel. Na Albedoru a v jeho federaci top vycházelo na CD a LP a MC kde LP a MC tehdy končily jako překonaná technologie, k čemuž na Zemi dochází teprve nyní. U videa to platí pro kazety VHS a DVD.

Populkární tzo bylo natolik, že tito lidé občas uspořádali velkolepý koncert typu Světlo a zvuk, kde s nimi Robin Hronek hrál na přání kolegů těchto lidí z jiných zemí při slavnostních příležitostech, nebo v menším měřítku na něčích narozeninách u někoho na zahradě apod.

S některými těmito lidmi se nyní lze i setkat na Internetu, kde se využívá anonimity a skutečnosti, že jakýkoli uživatel může být kýmkoli a být plnohodnotnou internetovou osobností včetně e-mailu, ICQ
a dokonce i profilu na nějakém komunitním serveru, jakým je třeba Facebook, Lidé.cz, Twitter, nebo MSN.

Bohužel se nám asi už nepodaří zjistit kolik takových akcí bylo a kde a kdy se konaly, ale některé příběhy a reportáže se pokusíme najít a publikovat v této rubrice

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama