Sirius 3 - Televizní vystoupení Robina Hronka

26. prosince 2009 v 19:34 |  Zprávy o koncertech

Přibližně v roce 1990 vysílala tehdy ještě Československá televize pořad, který se jmenoval Sírius a byl to pořad pro mladé lidi ve kterém šlo předvádět své dovednosti. Nás ale bude nejvíce zajímat natáčení třetího dílu tohoto pořadu, kdy předváděl Robin Hronek svojí hudební tvorbu. Je veliká škoda že Vám tuto informaci můžeme sdělit až nyní, kdy jsme uvedli do provozu tyto stránky a dodatečně sháníme různé zajímavé materiály o hudbě Robina Hronka jako jsou zvukové nahrávky z nichž jsou zde k dispozici některé ukázky ke stažení v MP3 formátu, články fotografie a možná že i videa.
Jedné únorové mrazivé Neděle se natáčel třetí díl pořadu Sírius kde zazněla ukázka z desky Huvabuk, zvaná Prague kid, kterou si můžete stáhnout a něco se o ní dozvědět Bude-li k dispozici její vydání na CD, budete si moci Huvabuk koupit.

Sám Robin Hronek o tomto vystoupení říká:
-------
Natáčelo se to celý den a neměl jsem chuť ani na jídlo a ani na nic k pití. Je to pro mě zajímavá zkušenost, kór když ten díl máme na videu a když se chce máma pochlubit, pouštíme to známým.
------
Díky tomu videu Vám ten třetí díl pořadu Sírius můžeme připomenout pomocí několika fotografií, které však jsou pořízeny z televizní obrazovky. Omluvte proto prosím jejich zhoršenou kvalitu Děkujeme

Naše redfakce použila na tomto blogu původní text článku, který byl původně součástí webu www.rhmusic.org
kde již neexistuje sekce obsahující články a tiskové zprávy. Dokud je k dispozici současná verze našeho webu, tak to tam ještě je. Nová koncepce a uspořádání webu cjce ušetřit místo na publikaci ukázek v MP3 a videoklipů.
Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama