Unese záchodová mísa dva těžké chlapy?

18. prosince 2009 v 18:04 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Jeden z koncertl pořádaných přáteli Robina Hronka které těžko uvidíte a který stojí za zmínku byl v Helsinkách. Pokud by se našel někdo, komu by zprávy tohoto typu vadily, upozorňujeme že by mohlo jít o přání čeho by v hudbě Robin Hronek rád dowsáhl, protrože nemáme důlazy pro existenci lidí, klteří měli tento koncert na svědomí. Každopádně je to v tomto případě historka pro zasmání.

Jediná věc kde se Robin Hronek neopičí po svém vzoru Jeanu Michelu Jarrem, je, že se občas Robin Hronek rád zúčastní nějakého mejdanu, který je součástí koncertního zájezdu. V těch Helsinkách jeden takový mejdan byl a opravdu je s podivem že nikdo neskončil na záchytce :-).

Po velkolepé světelné show náslkedovala slavnostní večeře v jednom luxusním hotelu, kde byl Robin Hronek se svými přáteli kteří na koncertě účinkovali ubytován spolu s technickým a produkčním personálem. Finští kolegové lidí mezi kterými má Robin Hronek spoustu přátel nás hojně hostili finskou vodkou a Fondý. Hlavním producentem Robina Hronka je Konwan Skywalker, který se tam značřně podnapil se svým kamarádem z technické údržby, který byl rovněž ve značně podnapilém stavu, kór když se kromě piva, finské vodky nalévalo i Šampaňské.

Tito dva kamarádi se v tomro stavu vsaduli o líhev finské vodky, že je oba dva unese záchodová mísa. Konwan Skywalker při své výšce přes 2 metry váží asi 150 Kg a jeho kolega Thomas Hunter také není malý a je i tlustý, má metrák skoro určitě a tvrdil že je mísa unese a dost se o to opilecky pohádali. Dopadlo to nakonec tak, že to šli vyzkoušet.

Záchodová mísa je konstruována tak aby udržela 200 Kg. Oba to věděli ale v alkoholem oblblém mozku to člověk zapomene, kór když může vyhrát flašku :-D. To právě Tomáš zapomněl a chtěl vyhrát. Když mu konwan říkal něco jako: No vidíš ty vole, že nás to udrží, začal Tomáš na míse poskakovat.

A to byla chyba. Zíchodová mísa nejdříve praskla a pak se rozlomila. Konwan Skywalker se chytil splachovací nádrže, kterou tak vlastní vahou vyrval ze zdi a při pídu vyrazil ramenem okénko.. Thomas dopadl hůř. Při pádu vyrazil dveře a vyvrknul si nohu.

Díky polití cákající vodou ze zdi získal Konwan Skywalker dostatečnou duchapřítomnost aby kouhoutek pro napouštění nádrže včas zavřel, přestože byl již prostor WC muži t=měř vyplaven. Z fomndů na polřádání koncertů Robina Hronka se zaplatilo vysušení a oprava rozbité kabinky, takže to dobře dopadlo.

Druhý dem dopoledne se jelo domů.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama