Leden 2010

Hudba Robina Hronka na YouTube

15. ledna 2010 v 16:26 Novinky
Všichni jistě známe světoznámý setrvber pro sdílení videa - YouTube - http://www.youtube.com , který používají lidé po cšelém světě k vyhledávání zajímavostí na videu které tam každý může dávat. Ve Čtvrtek 14. ledna 2010, 19:08:03tam bylo umístěno historicky první vieeo s hudbou Robina Hronka.

Tímto historicky prvním hudebním videoklipem je jakási reklama na nejzákladnější díla Robina Hronka s obrázky desek ze kterých jsou na videu lyšet ukázky. Vuideo se jmenuje RHMUSIC.ORG - Video Montage a na YouTube ho najdete tak, že do pole pro vyhledávání napíšete toto:

robinhronek

Můžete také navštívit odkaz http://www.youtube.com/watch?v=bbGQ0FKlrw4 .

Nikdo zatím toto video nehodnotil, ale od jeho zveřejnění má na tak krátkou existenci až podivuhodnou sledovanost. V okamžiku kdy byla publikována tato zpráva na zpravodajském blogu o hudbě Robina Hronka, vidělo toto video již 18 lidí.

Abyste nemuseli nikam chodit, pokusíme se Vám uvedené video pustit přímo zde.Jste-li zde přihlášeni, můžete se k videu vyjádřit i bez toho, abyste si zakláídali na YouTube účet, nebo byli uživateli Facebooku. Pokud to funguje, stačí být zaregistrován(a) na Blogu, nebo jiném serveru provozovaném televizí Nova.

Za komentáře předem děkujeme.

Redakce RHMUSIC

RHMUSIC.ORG - International Fanclub

6. ledna 2010 v 16:19 Novinky
Pokud jste uživateli serveru Facebook, jistě hste si všimli že kromě skupiny pro české fanoušky hudby Robina Hronka se objevila 29.12. 2009 na Facebooku stránka mezinárodního klubu fanoušků hudby Robina Hronka - RHMUSIC.ORG - International Fanclub, která je na adrese:


Oproti webu rhmusic.org je zde možnost přímé interakce formou účasti v diskusi, nebo psaní na zeď. Na rozdíl od skupiny je zde i hudba a jelikož je zde možnost sledování, zaznamenává tato stránka až překvapivé rekordy. Neexistuje to ani týden a už to má pžřes 60 fanoušků a roste to jako Otesánek. To je ppřekvapivě dobrá bilance, akorát by to chtělo aby se faqnoušci více podíleli na obsahu stránky svými komenztáři k hudebním ukázkám, fotkám a časem i k videům, přispívat na diskusní fórum a něco napsat na zeď.

Někteří lidé to dělají i přesto že k hudebním otázkám mají kritické výhrady, avšak pokud se jedná o konstruktivní kritiku, je to vítáno.

Stránka má celosvětový mezinárodní dosah, což se projevuje tím, že je psaná anglicky i když některé věci tam jsou v různých jazycích.. To proto že kromě toho že jde o skupinu lidí kterým se líbí tato hudba. má tato stránka taqké sdělovací a informativní charakter kdy informace o hudbě Robina Hronka nšejsou psané redakcí, nebo provozovatelem webu, nebo správcem skupiny či stránky, ale samotnými fanoušky.

Přidejte se i vy.

Redakce RHMUSIC