Hudba Robina Hronka na YouTube

15. ledna 2010 v 16:26 |  Novinky
Všichni jistě známe světoznámý setrvber pro sdílení videa - YouTube - http://www.youtube.com , který používají lidé po cšelém světě k vyhledávání zajímavostí na videu které tam každý může dávat. Ve Čtvrtek 14. ledna 2010, 19:08:03tam bylo umístěno historicky první vieeo s hudbou Robina Hronka.

Tímto historicky prvním hudebním videoklipem je jakási reklama na nejzákladnější díla Robina Hronka s obrázky desek ze kterých jsou na videu lyšet ukázky. Vuideo se jmenuje RHMUSIC.ORG - Video Montage a na YouTube ho najdete tak, že do pole pro vyhledávání napíšete toto:

robinhronek

Můžete také navštívit odkaz http://www.youtube.com/watch?v=bbGQ0FKlrw4 .

Nikdo zatím toto video nehodnotil, ale od jeho zveřejnění má na tak krátkou existenci až podivuhodnou sledovanost. V okamžiku kdy byla publikována tato zpráva na zpravodajském blogu o hudbě Robina Hronka, vidělo toto video již 18 lidí.

Abyste nemuseli nikam chodit, pokusíme se Vám uvedené video pustit přímo zde.Jste-li zde přihlášeni, můžete se k videu vyjádřit i bez toho, abyste si zakláídali na YouTube účet, nebo byli uživateli Facebooku. Pokud to funguje, stačí být zaregistrován(a) na Blogu, nebo jiném serveru provozovaném televizí Nova.

Za komentáře předem děkujeme.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama