RHMUSIC.ORG - International Fanclub

6. ledna 2010 v 16:19 |  Novinky
Pokud jste uživateli serveru Facebook, jistě hste si všimli že kromě skupiny pro české fanoušky hudby Robina Hronka se objevila 29.12. 2009 na Facebooku stránka mezinárodního klubu fanoušků hudby Robina Hronka - RHMUSIC.ORG - International Fanclub, která je na adrese:


Oproti webu rhmusic.org je zde možnost přímé interakce formou účasti v diskusi, nebo psaní na zeď. Na rozdíl od skupiny je zde i hudba a jelikož je zde možnost sledování, zaznamenává tato stránka až překvapivé rekordy. Neexistuje to ani týden a už to má pžřes 60 fanoušků a roste to jako Otesánek. To je ppřekvapivě dobrá bilance, akorát by to chtělo aby se faqnoušci více podíleli na obsahu stránky svými komenztáři k hudebním ukázkám, fotkám a časem i k videům, přispívat na diskusní fórum a něco napsat na zeď.

Někteří lidé to dělají i přesto že k hudebním otázkám mají kritické výhrady, avšak pokud se jedná o konstruktivní kritiku, je to vítáno.

Stránka má celosvětový mezinárodní dosah, což se projevuje tím, že je psaná anglicky i když některé věci tam jsou v různých jazycích.. To proto že kromě toho že jde o skupinu lidí kterým se líbí tato hudba. má tato stránka taqké sdělovací a informativní charakter kdy informace o hudbě Robina Hronka nšejsou psané redakcí, nebo provozovatelem webu, nebo správcem skupiny či stránky, ale samotnými fanoušky.

Přidejte se i vy.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama