Duben 2010

Pokažený plakát na koncert ve Švédsku

27. dubna 2010 v 9:56 Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Dne 8. Května tohoto roku proběhne  ve švédském Goeteborgu  koncert Robina Hronka v rámci akce RHMUSIC GradTour 2010, kde došlo k problému s tiskem plakátů. Chyba je v datu konání koncertu  a v rozmazané hlavičce plakátu. Schválně se podívejzte jak to vypadá a pozorně si přečtěte tento článek, patříte-li k lidem kteří se na tento koncert mohou dostat a chystají se ho navštívit.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Plakát upotávající na koncert Robina Hronka ve Švédsku, na kterém je chbně uvedené datum
---------------------------------------------------------------------
Co se týká zmíněné chyby v tisku plakátu, upozornil na ní sám Robin Hronek když umisťoval informace o této akci na Facebook, kde je kromě české skupiny fanoušků jeho hudby také mazinárodní stránka pro fanoušky, kde se tento plakát objevil také. Někteří z pořadatelů a účřinkujících na tuto chybu reagovali, a My Vám nyní pro zajímavost přinášíme  podrobnější a opravené informace:


Koncert se tedy opravdu koná v tom Goeteborgu 8. Května 2010 v 19:30 a trvá asi do 23:00. Nikoli tedy 4.Května jak je na plakátě. Někteří z našich švédských kolegů tuto chybu objevili, ale bylo už pozdě. Na vstupenkách bylo totiž datum súrávně a na plakátě špatně, tak jak vidíte na obrázku. Redakce kuklturních pořadů organizace BATRADIS se tímto omlouvá za toto nedorozumění a jako kompenzaci  poskytuje slevu 50% na nákup suvenýrů + tričko zdarma.

Podobný preoblém byl také s datem koncertu v Budapešti, kdy se ale na chybu tisku přišlo včas. Nevýhodou však je že vám ten plakát na koncert v Maďarsku nemůžeme ukázat. Aby se takové věci nestávaly, bude možná méně plakátů ale zato bude důkladnější kontrola vydávání propagačních materiálů.  Každopádně se máme na co těščit, budou-li další koncerty takové, jako byly ty, které již byly.

Redakce RHMUSIC