Pokažený plakát na koncert ve Švédsku

27. dubna 2010 v 9:56 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Dne 8. Května tohoto roku proběhne  ve švédském Goeteborgu  koncert Robina Hronka v rámci akce RHMUSIC GradTour 2010, kde došlo k problému s tiskem plakátů. Chyba je v datu konání koncertu  a v rozmazané hlavičce plakátu. Schválně se podívejzte jak to vypadá a pozorně si přečtěte tento článek, patříte-li k lidem kteří se na tento koncert mohou dostat a chystají se ho navštívit.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Plakát upotávající na koncert Robina Hronka ve Švédsku, na kterém je chbně uvedené datum
---------------------------------------------------------------------
Co se týká zmíněné chyby v tisku plakátu, upozornil na ní sám Robin Hronek když umisťoval informace o této akci na Facebook, kde je kromě české skupiny fanoušků jeho hudby také mazinárodní stránka pro fanoušky, kde se tento plakát objevil také. Někteří z pořadatelů a účřinkujících na tuto chybu reagovali, a My Vám nyní pro zajímavost přinášíme  podrobnější a opravené informace:


Koncert se tedy opravdu koná v tom Goeteborgu 8. Května 2010 v 19:30 a trvá asi do 23:00. Nikoli tedy 4.Května jak je na plakátě. Někteří z našich švédských kolegů tuto chybu objevili, ale bylo už pozdě. Na vstupenkách bylo totiž datum súrávně a na plakátě špatně, tak jak vidíte na obrázku. Redakce kuklturních pořadů organizace BATRADIS se tímto omlouvá za toto nedorozumění a jako kompenzaci  poskytuje slevu 50% na nákup suvenýrů + tričko zdarma.

Podobný preoblém byl také s datem koncertu v Budapešti, kdy se ale na chybu tisku přišlo včas. Nevýhodou však je že vám ten plakát na koncert v Maďarsku nemůžeme ukázat. Aby se takové věci nestávaly, bude možná méně plakátů ale zato bude důkladnější kontrola vydávání propagačních materiálů.  Každopádně se máme na co těščit, budou-li další koncerty takové, jako byly ty, které již byly.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama