Červenec 2010

Tvůrčí krtize nebo jiné potíže?

28. července 2010 v 11:32
Proč se tu nic neděje? Proč není nic nového? Proč jsou pořád  k dispozici staré stránky Rhmusic.org?  Takovýchto otázek by se dalo položit více. Kromě toho že Robin Hromnek nezvládá domácnost i s pomocí matky které je třeba pomáhat, hlkadá za tím účelkem partnerku nejen pro sebe ale aby mu pomáhala s matkou. Navíc se objevují na domácí aparatuře technické závady, které je nutno odstranit. O těchto závadách Robin Hronek říká:

I když jsou moje nástroje o nějakou tu geberaci mladší než nástroje které používá Jean Michel Jarre zejména ty, na kterých skládal a natzáčel Oxygene, jsou i ty moje zastaralé a stejně jako se starým,i lidmi se s nimi musí zacházet opatrně. V oprabně už na to nejsou součástky a tak je potřeba dávat pozor a hledat pomoc u kamartádů, kteří rozumí elektronice.

Konkrétně jde o dva polámabé vstupy u mixážního pultu který vyrobila dnes již asi neexistující firma, a u zesilovače polské výroby Unitra z roku asi 1988, odešla pojistka. Oboje půjde opravit snadno, zvláště ten zesilovač, protože pokud se v něm něco přihodilo co odpálilo pojistku, je vyroben převážně z českých součástek, které lze snadno opatřit.

Jako nouzovku pro nutnost něco zahrát, jsem připojil mixážní pult na počítač který tak použije zvukovou kartu jako zesilovač, ale stojí to za starou bačkoru. V hospodě se o tom bavím z kamarádem který by mi navíc ještě mohl pomoci se vybavením přiblížit k Jarremu. Chlubí se, že umí postavit Theremin, přesto že vím jak na KAWAIi K1 udělat podobný zvuk a kničet pomocí kláves a modulace joystickem. Na pohled je ale pravý theremin efektnější.

Uvudímne tedy jak se bude situace vyvíjet.

Redakce RHMUSIC.org

Jak pokračuje RHMUSIC Grand Tour 2010?

28. července 2010 v 11:14 Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Pokud sledujete mezinárodní klub fanoušků hudby Robina Hronka na Facebooku - RHMUSIC.ORG Internetional Fanclub, mohli jste zaznamenat  že se událo nběkolik koncertů v Anglii, ve Francii, Španělsku, Rumunsku a Řeckui.  Nemáme o nich k dispozici podrobné zprávy, avšakl chystá se koncert Robina Hronka v Číně. Nevíme stále konkrétní datum. Jakmile to budeme vědět, budeme Vás informovat.

Jelikož má toto turné  jeden repertoár, jde to snadno a má to úspěch. V někzterých případech podobně jako u Jeana Michela Jarreho se hudba upravuje podle dané země. Speciáloní zmínkou která stojí za zveřejnění je koncert v Itálii - Magic night in Neapolis, kde byla malá odchylka od zavedeného postupu v jiném začítku koncertua speciální skladbě Robina Hronka se stejným názvem jako měl tento koncert.

Odlišný má být také chystaný koncert v Číně kvůli čínské úpravě některých skladeb. Na tomto koncertě je zajímavé to, že se na přípravách Robin Hronek moc nepodílí a většinu práce má Marcela Lenorová. Ke to tím že se stará o nemocnou matku a tak mu na hudbu nezbývá vůbec žádný čas.

Náš tým, který se zabívá hudební produkcí Robina Hronka by uvítal pomoc něškteré ženy aby byla jeho družkou a pomáhala mu s domáicností. Mimo naší činnost tím trpí nejen hudební produkce u nís, ale i jeho domácí tvorba a zdržuje to také změnu stránek o hudbě Robina Hronka - www.rhmusic.org
Stále není provedena aktualizace ppřinášející nový design a celý systém.

Nemyslíte že by bylo dobré s tím něco udělat?

Redakce RHMUSIC.org