Jak pokračuje RHMUSIC Grand Tour 2010?

28. července 2010 v 11:14 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Pokud sledujete mezinárodní klub fanoušků hudby Robina Hronka na Facebooku - RHMUSIC.ORG Internetional Fanclub, mohli jste zaznamenat  že se událo nběkolik koncertů v Anglii, ve Francii, Španělsku, Rumunsku a Řeckui.  Nemáme o nich k dispozici podrobné zprávy, avšakl chystá se koncert Robina Hronka v Číně. Nevíme stále konkrétní datum. Jakmile to budeme vědět, budeme Vás informovat.

Jelikož má toto turné  jeden repertoár, jde to snadno a má to úspěch. V někzterých případech podobně jako u Jeana Michela Jarreho se hudba upravuje podle dané země. Speciáloní zmínkou která stojí za zveřejnění je koncert v Itálii - Magic night in Neapolis, kde byla malá odchylka od zavedeného postupu v jiném začítku koncertua speciální skladbě Robina Hronka se stejným názvem jako měl tento koncert.

Odlišný má být také chystaný koncert v Číně kvůli čínské úpravě některých skladeb. Na tomto koncertě je zajímavé to, že se na přípravách Robin Hronek moc nepodílí a většinu práce má Marcela Lenorová. Ke to tím že se stará o nemocnou matku a tak mu na hudbu nezbývá vůbec žádný čas.

Náš tým, který se zabívá hudební produkcí Robina Hronka by uvítal pomoc něškteré ženy aby byla jeho družkou a pomáhala mu s domáicností. Mimo naší činnost tím trpí nejen hudební produkce u nís, ale i jeho domácí tvorba a zdržuje to také změnu stránek o hudbě Robina Hronka - www.rhmusic.org
Stále není provedena aktualizace ppřinášející nový design a celý systém.

Nemyslíte že by bylo dobré s tím něco udělat?

Redakce RHMUSIC.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama