Tvůrčí krtize nebo jiné potíže?

28. července 2010 v 11:32
Proč se tu nic neděje? Proč není nic nového? Proč jsou pořád  k dispozici staré stránky Rhmusic.org?  Takovýchto otázek by se dalo položit více. Kromě toho že Robin Hromnek nezvládá domácnost i s pomocí matky které je třeba pomáhat, hlkadá za tím účelkem partnerku nejen pro sebe ale aby mu pomáhala s matkou. Navíc se objevují na domácí aparatuře technické závady, které je nutno odstranit. O těchto závadách Robin Hronek říká:

I když jsou moje nástroje o nějakou tu geberaci mladší než nástroje které používá Jean Michel Jarre zejména ty, na kterých skládal a natzáčel Oxygene, jsou i ty moje zastaralé a stejně jako se starým,i lidmi se s nimi musí zacházet opatrně. V oprabně už na to nejsou součástky a tak je potřeba dávat pozor a hledat pomoc u kamartádů, kteří rozumí elektronice.

Konkrétně jde o dva polámabé vstupy u mixážního pultu který vyrobila dnes již asi neexistující firma, a u zesilovače polské výroby Unitra z roku asi 1988, odešla pojistka. Oboje půjde opravit snadno, zvláště ten zesilovač, protože pokud se v něm něco přihodilo co odpálilo pojistku, je vyroben převážně z českých součástek, které lze snadno opatřit.

Jako nouzovku pro nutnost něco zahrát, jsem připojil mixážní pult na počítač který tak použije zvukovou kartu jako zesilovač, ale stojí to za starou bačkoru. V hospodě se o tom bavím z kamarádem který by mi navíc ještě mohl pomoci se vybavením přiblížit k Jarremu. Chlubí se, že umí postavit Theremin, přesto že vím jak na KAWAIi K1 udělat podobný zvuk a kničet pomocí kláves a modulace joystickem. Na pohled je ale pravý theremin efektnější.

Uvudímne tedy jak se bude situace vyvíjet.

Redakce RHMUSIC.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama