Robin Hronek - Live at your computer

30. prosince 2010 v 15:57
Rádi bychom Vás pozvali na koncert z domova Robina Hronka s názvem Live at your computer, který sizde budete moci shlédnout nějaká videa z příprav akce, která jsou jinak k dispozici na YouTube.

Zde je kopie zprávy o tom Co Robina Hronka napaslo. Je to kopie videa z Ustreamu kde se to bude vysílat.

A zde je zkouška vysílání. Robimnu Hronkovi se zdálo že přenos asi nefunguje, ale naštěstí to funguje.

Na YouTube je ještě k dispozici zkouškqa jamery a zvuku. To Vám zde ukazovat nebudeme, protože se jedná o zajímavosti které si sami můžete najít. Navíc  zvuk není úplně sokonalý protože v době zkoušek zařízení  rišila webovou kameru řídící jednotka bezdrátového telefonu, což způsobovalo nepříjemné vrčení které slyšíte na těchto videích. Závada je již odstraněna a tak by mělo vše proběhnout vpořádku.

Vidfea jsou téý spoustitelná ze stránky RHMUSIC.ORG International Fanclub a skupiny RHMUSIC.ORG Hudba Robina Hronka na Facebooku spolu s vysílacím kanálem, kde bude tento koncert. Na Facebooku se k tomu můžete vyjadřovbat pokud tam máte profil. Ustream to umí také ale je třeba se tam zaregistrovat. Zato však mohou být Vaše komentáře nejen psané ale i mluvené jako videa. Podobně bude možné provést s Robinem Hronkem rozhovor.

Naše redakce se omlouvá za nevložení přímého okna vysílacího kanálu protože sertver Blog.cz nepodporuje Ustream. Na YouTube se celý záznam asi nevejde a tak bude nutné počkat na řešení tohoto technického problému. Omlouváme se také za asělení termínu vysílání až na poslední chvíli. Robin Hromnek je velmi zamneprázdněšn jinými věcmi, kde bychom rádi požádali o pomoc zejména ženskou část eventuílního publikjaq, kde bychom byli rádi kdyny nějaká žena pomáhala Robinu Hronkovi starat se o praktické věci v životě a o nemocnou matku aby měl více času na hudební tvorbu a produkci. Děkujeme.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama