Robinhelp nám zastavil hudební kariéru

11. června 2011 v 9:58
Vážení přátelé a příznivci hudby Robina Hronka,

I když máte k dispozici pouze skladby, které může Robin Hronek natáčert a publikovat u sebe doma, díky čemuž za moc nestojí, stejně se mezi VBámi mohou najít lidé, kteří i přes velmi špatné provedení hudební tvorbu Robina Hronka pro zajímavost slerdují, může jim chybět sledovat další pokusy v oblasti hudby. Proč se nic neděje? Neděje se nic z toho důvodu, že se Robin Hronek zabývá problémem, jak si najít partnerku.

Vzhledem k jeho zdravotnímu postižení a životní situaci, kterou musí zvládat, nemá čas chodit na rande se ženami, se kterými se setkal pomocí internetových seznamek. Stará se o matku po mrtvici. Nepomáhá k získání partnerky ani zveřejňování zpráv o jeho hudební dráze, prezentované zde v sekci "Osobní neobvyklé zkušenosti s hudbou", které jsou jinak prezentovány jako sen o tom, čeho by Robin Hronek rád dosáhl. . I tam byla zastavena činnost jeho přátel, se kterými pořádal velké koncertní turné po celém světě, o kterém se lze dočíst jako o RHMUSIC GrandTour 2010 a GrandTour 2011. %cástečně byl repertoít turné zpřístupněn v provedení na domácí vybavení 18. Února 2010 živým televizním vysíláním s názvem Live at your computer

Jedinou jeho nadsějí, je projekt Robinhelp na hledání partnerky, která by mu pomohla v jeho situaci. Bude-li to fungovat, hodlá tento projekt uplatnit u dalších lidí. Nedávno o tom napsal pojednání, kde existencxi světa, kde se mu vše dařím sám Robin Hronek označuje jako vymyělený svět, sloužící jako příklad, který mohl vzniknout díky možnosti že Robin Hronerk trpí vedle špatného zraku a šooatné hrubé a jemné motoriky, také určitým typem Autismu, jakým by mohl být tzv. Aspergerův Syndrom. Rád by tímto projektem pomáhal takto postiženým lidem. Web toho ptrojektu je na adrese https://sites.google.com/site/robinhelprobinhronek

Jste-li žena ve věku 25-50 let měřící minimálně 175 cm bez zdravotního postižení, staňte se jeho družkou. Organizace provozující tento projekt se Vám za odměnu postará o vysokou životní úroveň a spoustu výhod a zajímavých životních zkušeností. Velice nám pomůže, když si budete kupovat hudbu Robina Hronka na našem webu http://www.rhmusic.org.

Ostatní mohou spolupracovat a pomáhat jako lidé, kteří by prováděli pohovory s hledanými ženami a nějakou dohodili. /pmůže to i k hudební tvorbě.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama