Něco k popularizaci hudby Robina Hronka

9. října 2011 v 11:16 |  Novinky
Vzhledem k osobním potížím Robina Hronka v jeho životě se pracuje na zvýšení popularity jeho hudby vytvářením mezinárodních stránek o jeho hudbě. Tyto stránky jsou obvykle napsané anglicky a rádi bychom Vám některé představili:

Na serveru Yahoo - přesněji řečeno na Yahoo groups je nová diskusní skupina, která je na http://launch.groups.yahoo.com/group/rhmusic/ . Je to skupinsa, kam lze ,přispívat e-mailem a i když už je taková stránka na Facebooku, může takto oslovit více lidí na světě.

Další anglicky psanou stránkou o hudbě Robina Hronka s videoklipy a veškerými informacemi je "Svět Hudby Robina Hronka", který je na https://sites.google.com/site/roneksmusicworlde/ . Je to hlavně informativní web, u kterého pokud neumíte nalespoň trochu anglicky Vám nedoporučujeme používat překladač.

Proč tom děláme? V rámci řešení problémů v osobním životě Robina Hronka, by naše redakce ráda ve spolupráci se svými kolegy ráda zejména u ženské populace, ráda vyvolala pocit že je Robin Hronek světoznámý hudebník. K tomu je vedle publikování opravdu pořádně udělané hudby také spousta různých webů, které mají se stránkami RHMUSIC.ORG akorát společný obsah a cíl v tom, že prezentují hudbu Robina Hronka. Takové stránky by měly být v různých jazychích a buď jen jako, nebo doopravdy by je měli dělat různí lidé na světě, kterým se líbí hudba Robina Hronka nejen jako další dobrá elektrofonická hudba nejen od Jeana Michela Jarreho, https://sites.google.com/site/roneksmusicworlde/

Tytom stránky jsou jkedny z mnoha, které mají řešit osobní problémy v životě Robina Hronka vyvoláním pocitu, že je Robin Hronek světoznámý hudebník, což potřebujeme hlavně u ženské populace. Ideální bude, když se v různých jazycích budou objevovat stránky na internetu a to ať jen jako, nebo i doopravdy od různých lidí na světě, prezentující tuto hudbu bez přímé souvislosti s hlavní oficiální stránkou www.rhmusic.org .

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama