Světové turné 2012 a posilka producentského týmu RHMUSIC

3. ledna 2012 v 17:23 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Jelikož zde hodláme pojednat o světovém turné, kterému se stejně jako v loňském roce bude říkat "RHMUSIC GrandTour 2012", jde o situaci patřící do osobních neobvyklých zkušedností, neboť jde o komunitu ve které je Robin Hronek slavný asi jako jeho vzor - Jean Michel Jarre. Jelikož také podporujeme projekt Robinhelp, mohlo by to pomoci i v osobním životě Robina Hronka k získání družky, bude-li na internetu více článků, kde je Robin Hronek popisován jako velká hudební hvězda.

V té komunitě bycho Vám rádi představili posilu produkční skupiny hudby Robina Hronka, která zahájila svou činnost úspěšeným splněním prvního úkolu, kterým bylo uspořádat koncert Robina Hronka, kterým vbylo vystoupení na akci podobného projektu, jakým je Robinhelp, která se konala ve švýcarském lázeňském městečku Erlebnisbad. Tou posilou je jedna žena, která zná osobně Robina Hronka asi od roku 1989 - paní Kristýna Wiesdnerová, ktefrá se osdobně na produkcích hudby Robina Hronka podílela jen jako úřednice, a nyní díky přreskupení pracovních míst v organizaci BATRADIS z finančních důvodů se stala přčímo i producentkou Robina Hronka. Popřejme Kristýně Wiesnerové hodně úspěchů v nové práci.

Jak zná Robin Hronek Kristýnu Wiesnerovou? Když chodil ještě do základní školy, objevila se u nás v roce 1988 v době kdy Konwan Skywalker s velkou radostí říkal o Robinu Hronkovi všem svým kamarádům včetně svého spolužáka Jižího Wiesnera, za kterého se tehdy Kristýna provdala. Jiří Wiesner tehdy pracoval jako elektrikář a zároveň byl studiovým hudebníkem. Kristýna tehdy po čerstvém dokončení Střední ekonomické školy začala pracovat jako účetní a sekretářka. Robin Hronek říká že se s ní setkal až nedávno asi po 10 letech, během kterých byla šťastně vdaná, vykonávala svoji práci a studovala autoškolu za účelem získání řidičského průkazu na osobní auto.

To prý bude potřebovat nejen kvůli své nové práci, ale během posledních 5 let manželství se jejímu manželovi nedaří moc v práci a tak se milně domnívá že vyžeší přechodně své problémy popíjením alkoholu s kamarády, což má občas za následek že Jiří Wiesner občasd netrefí domů a i když nechodí nikam daleko, je lepší když jej Kroistýna Wiesnerová přiveze domů autem. Naposeledy se stal jeden incident tohoto typu právě ořed odjezdem do Švýcarska. Konwan Skywalker a Robin Hronek se měšli sejít s Jirkou Wiesnerem u nich před domem, kdy dsi Jirka zašerl na pivo a pak telefonobval že netrefí domů. Dobře to ale dopasdlo, čímž Kroistýna Wiesneropvá prokázala nejen dobré organizační schopnosti, ale i značšnou tělesnou zdatnost, i pře drobnou púostavu, charajteristickou spíše pro pozemské ženy.

Jejím dalším úkolem tedy bude se osdobně starat o Robina Hronka na nadcházejícím světovém turné roku 2012, které by mělo začít už nyní 13. ledna v ausdtralském Melbourne.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 7:22 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama