Koncert v Bratislavě 11.2.2012

28. února 2012 v 11:38 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Ačkoli jde o zprávu o nejnovějším dění v Hudbě Robina Hronka, jde o koncert, který je moc velký na to, aby jej pomáhali pořádat rodiče a známí Robina Hronka, které můžete znát, takže ho to dělali jeho přátelé. Rádi bychom Vám přčinesli jeho vlastní vzpomínku na koncert v Bratislavě, který se konal 11. února a pořádala ho nová posila týmu, zabývající se hudbou Robina Hronka - Kristýna Wiesnerová, ktero jsme Vám již představili. Předáváme Robinu Hronkovi slovo:¨
-----------------------------------------------------------------------------------------
To bylo takhle v pátek začízkem února k večeru, když ke mně přijela Ktristýna Wiesnerová s manželem a mým kamarádem Konwanem Skywalkerem, se kterým ten její manžel Jitrka Wiesner začali rozmontovávat ten stojan, co na něm mám hudební aparaturu. Krucinál himl hergot, kterej mywslitel takhle zamotal ty kabely od napáječů?!, ptal se Jirka. To byl můk táta, když to dával dohromady. Nojooooo, ale bohatě by stačšilo, ty kabely sepnout těma páskama a ne je takhle zmotat, ty vole. To se nedá tyvole rozdělat. No a taky kdo chytrej vymyslel sem takhle nacpat tolika nábytku? To budeme těžko dostávat ven. Po pravdě žřečreno, to řekl trochu jinak, ale to by nešlo napsat.

Äby tedy bylo u mne víc místa na rozdwlání aparatury, vzala mne Kristýna k sobě domů a odestlala mne v obýváku, aby byla vcěrná manželovi i přesto, že jej ve společnosti představuje jako idipota a pokud to jen trochu jde, jede s ním na jeho služební cestu, protože je podle ní nemožný a pokud má nběco zařídit, že to raději vyjedná sama, aby neudělal nějakou hloupost. Upřímně řešeno je možní, že se ke mně chovala někdy víc než jen kamarádka, ale to si mám nechat pro sebe.

U ní doma jsem spal také protro, že mne časně ráno vzbudila a po snídani mne osobně vezla do Bratislavy autem. Tam jsme byli později odpoledne, takže je to dalweko a někdše na Moravě jsme obědvali. Koncert se vydařil a všichni nás pak hostili, až hlavně Kristýně z toho nebylo dobře a dodnes se jí udělá nevbolno , když jí někdo nabífdne Borovičku. Je to docela hnus, ale odmítnout se to nemá., V tom se chovali naši slovenští kolegové jako Moraváci.

Do Prahy jsem tedy jel autobusem se svými přáteli, kteří na takovýchto akcích se mnou na pódiu hrají a s technickým personálem. Kristýna Wiesnerová přčijela až druhý den, protože se jí nechtělo mne vézt a řídit s kocovinou.
----------------------------------------------------------------------------
Naše redakce k tomu dodává že koncert v Bratislavě v perodukci Kristýny Wiesnerové je u našich slovenských kolegů ke stažení zdarma v podobě zvukového záznamu v MP3 a také jako HD Video ve formátu DivX AVI. Kdo má přístup do našeho intranetu, může stáhnout zvukový záznam na http://vpn.rhmusic.batradis.sk/downlpoad/audio/110212_robinhronek_bratislava_mp3.zip , nebo video na http://vpn.rhmusic.batradis.sk/download/video/110212_robinhronek_bratislava_avi.zip .

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama