Robin Hronek na BandZone

7. března 2012 v 14:41 |  Novinky
As tak někdy začátkem Března se stala dosti zajímavá událost, kdy si Robin Hronek přidal na Skype nějakého člověka, který také skládá elektrofonickou hudbu a předvádí jí na serveru http://bandzone.cz . Ihned druhý den si tam Robin Hronek založil účet a přidal si tam profil kaúpely, kde předvádí svojí hudbu také. ZTrvalo to dost dlouho, než to začlo fungovat, nehleděš na to, že chvíli nešel celý server.n Konečně se to povedlo a další místo, kde je hudba Robina Hronka je na adrese http://bandzone.cz/robinhronek.

Co se týká hudby na tomto profilu, není tam, nic jiného než to, co je na hlavním webu, službě SoundCloud a našli bychom ještě více míst s jedním a tím samým hudebním obsaherm. Důležité ale je, oslovit co nejvíce lidí.
Nyní můžeme konečně přivítat zájemce o amatérskou tvorbu elektronické hudby Robina Hronka ma jewho profilu na BabdZone,cz. Trvalo to trochu dlouho, ale konečně je to tady!. Pokud jste se již s hudbou Robina Hronka setkali nejlépe na www.rhmusic.org. tak už víte o co jde.
nyní se o této hudbě mohou dozvědět a něco si i poslechnout i uživatelé BandZone. kde je spousta začínajících, ale i pokjročilých, nebo dokonce i profesionálních hudebníků a kapel, které a ktewří mohou v hudbě ledacos poradit, spolupracovat, nebo pomoci k tomu být známý jako další z mnoha tvůrců elektrofonické hudby, kteří v ovlasti své tvorby jdou ve stopách Jeana Michela Jarreho, Vangelise, Mike Oldfielda, možná Didiera Marouaniho, případně kapel Kraftwerk, Depeche Mode, Alpha Wille spolu s kapelami a hudebníky, kteří se věnují moderním trendům v oblasti Hip-Hopu, Techna, Dance, Trance, Jungle apod., což jsou typy elektrofonické hudby, které Robin Hronek pokládá za podřadnější, ale nevyhýbá se jim v posdlechu a možná že časem ně+co takového i zjusí třeba ve stylu hudby skupiny Prodigy. Necháme se překvapit

Redakce RHMUSIC.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama