Je nový hudební styl dobrý?

21. dubna 2012 v 12:07 |  Novinky
O hudbě Robina Hronka vémer, že je insdpirována zejména style, francouzského skladatele elektrofobické hudby - Jeana Michela Jarreho, ale učení se skládat hudbu v programu Renoise 2.8 otevírá kromě možnosti pořádného provedení hudebních výtvorů doma téměř v takové kvalitě jako s jeho přáteli i v domácích podmínkách, také možnost oslovit dospívající mládež tvorbou hudby v moderních trendech jako je techno, trance, hip-hop a jungle. Tyto hudební styly se v Renoise dělají velice dobře, protože bez ohledu na to, v čem a jak se takováto hudba dělá, je skládána na počítači. Výsledek je perfektní, ale jaksi na úkor hudební invence.

Na druhou stranu se i hlavní styly Robina Hronka dají udělat pořádně, takže si časerm budeme moci poslechnout i nahrávky, které Robin Hronek neskládal doma. Pokud si je pamatuje, přepíše to v Renoise. Zvuky asi takové nebudou, ale to je otázka použití softwarových symtetizátorů, odborně zvaných VST, nebo VSTi-pluginy. Dále pak záleží na zvládnutí programu a využití jeho funkcí pro používání efektů. Na YouTube se lze podívat na video, kde Robin Hronek ten Renoise představuje hako další nástroj.
Video je pro mezinárodní prezentaci v angličtině a pojednává o tom, že kromě fyzické hudební aparatury má Robin Hronek tady ten program s názvem Renoise, ve kterém lze dšlat hudbu lépe než na těch nástrojích.

Co se týká výsledků hudební tvorby v tomto programu, video pojednává o kanálu Robina Hronka na YouTube.

Mimo to Vás chceme pozvat ke sledování hudební tvorvy Robina Hronka na SoundCloud, kde najdete i tyto nové věci na adrese http://soundcloud.com/robin-hronek .Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama