Květen 2012

Pokus s internetovým rádiem asi nevyšel

17. května 2012 v 21:20 Novinky
Zdá se, že pokus o internetové rádio asi nevyšel, protože je potřeba prokázat placení za autorsdká práva. Jak to prokázat když vysíláme vlastní tvorbu? Nijak. Byl položen dotsaz, ale zatím nic nepřišlo.

Pokud nebude k dispozici pevný port a stálá adresa rádia, bude to hrát jen chvíli. Moýžní že to někdy vyjde.

Redakce RHMUSIC

RADIO Star Dust - naše internetové rádio

17. května 2012 v 18:08 Novinky
Dnes odpoledne bylo založeno in ternetové rádio, určené k vysílání hudby Robina Hronka a dakší amatérské elektrofonické a elektroakustické hudby. V případě, že rádio vysílá, najdete jeho stránku na tomto odkaze: http://radio.ipip.cz/my?id=100 . Musí ale vysílat, jinak Vám na tomto odkaze poběží něco jiného, co většinou nehraje.Bohužel musíte mít štěstí.

Robin Hronek nemá co vysílat a učí se to. Funkčnost stanice RADIO Star Dust se projeví tak, že na uvedeném odkaze bude sztíánka s takto nazvaným rádiem a bude tam napsané, které skladby byly zahrány, nebo co se vysílá.

Rádio si pustíte kliknutím na tlačítko Play pro naladěšní v prohlížeči. Je-li vysíláno, bude to hrát.

Abyste nemuseli navštšvovat rádio na Internetu, klikněte na ikonu WinAMPu pro stažení rádia pro WinAMP. Pokud rádio vysílá, bude to hrát, v opačeném případě nic neduslkyšíte a Váš přehrávač u této stanice oznámí nedostupnost služby..

Neberte to proto zatím smrtrelně vážně, protože toto rádio většinou moc hrát nebude, pokud nebude dost materiálu k vysílání..

vledujkte děšní okolo hudby Robina Hronka na sociálních sítích, abyste mohli chytit nějaké zkušební bysílání.

Redakce RHMUSIC