Návštěva nového hudebního přítele

5. června 2012 v 18:45 |  Novinky
Dne 5. Června se stala zajímavá věc: Rovin Hronek se setkal s člověkem, díky kterému teď i domácí produkce hudby Robina Hronka dostává podobnou úroveň o jaké sní, nebo jaké dosáhl v komunitě lidí, které si nejspíše asi vymyslel, nebo jreří se snaží dšlat, že jsou produkty jeho fantazie. Tento člověk, kterého nebudeme jmenovat, neboť se běhrem návštěvy Robin Hronek nezeptal, zda-li o něm může něco napsat, ale můžeme jej označit třeba jako "Pan P."


Pan P obdržel kontakt na Robina Hronka v internetovém klubu fanoušků hudby Jeana Michela Jarreho od správce jeho webových stránek. Správně bychom asi neměli dělat reklamu, ale protože jde o styl který Robina Hronka inspiroval, jde o klub fanoušků JMJ na adrese http://www.jarre.cz .Pan P si pak našel vše na téma hudfby Robina Hronka a navázal s ním spojení.

To co udělali něškteří lidé z výše uvedené komunity, udělal pan P v tom smyslu, že pokud má hudební tvorba uspět, chtělo by to vylepšit. Toho lze docílit tím, že se bude hudba skládat na počítači v programu Renoise, o kterém je na tomto blogu článek. Robin Hronek se učí s tímto programem pracovat a opravdu je to rozdíl, i když to pořád není úplně ono.

Pan P má bohužel velké životní potížer, ze kterých je zoufalý, ale došlo k jeho níávšětvě u Robina Hronka, kterému byla svěřena jeho tvorba a bylo to zajímavé. Dle slov Robina Hronka se pan P bavil hlavně s jeho matkou, kterou si Ro
bin Hronek pozval z bezpoečnostních důvodů, neboť není v dnešní době bezpečné být sám s cizím člověkem. ZTnáme tak osud pana P a jeho živozt vedele žřešení různých technických záloežitostí okolo skládání hudby v Renoise a používání virtuálních symtetizátorů.l

Pan P. je také skladatel, ale sám o sobě to neříká. Skládá také elektrofonickou hudbu, z části možná inspirovanou JMJ, ovšem v jeho případě jde spíše o hudsbu počítačovou. Pan P je spíš programátor, ale kromě poslouchání hudby od Depeche Mode a počátků techna v 90tých letech jej zajímalo, jak je to asi uděšlané. Tak začal sakládat hudbu. Je to zajímavé.

Nejvywšší stupeň této technologie skládání hudby teď začal používat i Robin Hronek v podobě práce v Renoise 2.8. Uvidíme, co z toho bufde.


Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama