První svobodné volby

24. června 2012 v 11:22 |  Zprávy o koncertech
17. listopadu 1989 skončila jedna politická éra, po které proběhly první svobodné volby. Jaká je spojitost s hudbou Robina Hronka? Jak se za chvíli dozvíte, jednalo se o politické angažmá formou veřejného hudebního vystoupení na Karlově mostě. Bohu žel jsdme našli patřičné dokumenty až nyní, ale nemělo by to tu chybět.

Dnes to vypadá, že jsme to dělat neměli, ale kdo to mohl tehdy tušit. Masová histerie a radost ze svobody i nás vedla k tomu, že jsme se jen tak pro radost angažovali tím vystoupením, za které jsme nic nechtěli, i když by nám lidé rádi nějaké ty drobné dali.

Do akce se zapojila celá rodina výrobou transparentu a děláním publika a technické pomoci. Lidi to dost přčitahovalo a bylo to moc fajn.

Na programu vystoupení byla vlastní tvorba Robina Hronka, skladby Jeana Michela Jarreho a co kdo chtěl.

Jak je vidět, technicky to bylo řžešeno jednoduše, protože nástroj YAMAHA PSR - 36 funguje také na baterie. Stašil pak rozkládací stůl a auto. Tenkrá to pořádali Rodiče Robina Hronka a rodina jeho bratra. .


Celou rodinu spolu s rodinou bratra Robina Hronka je na této fotografii jako publikum a osoby, které tehdy volily Občanské Fórum, což je vidět z transparentu na první fotografii.

Je docela možné, že se na fotografiách poznáte, pokud jste se tehdy této akce z§častnili jako členové rodiny, nebo přátelé, případně koůlemjdoucí, kteří sdíleli tento politický názor, nebo je zaujalo co a jak Robin Hronek tenkrát hrál.

Vystoupení byla tehdy dvě, ale fotky máme jen z jednoho. Jako takovou zajímavost stojí za zmínku skutečnost, že podobnost hudby Robina Hronka s tvorbou Jeana Michela Jarreho způswobovala, že si to lidé pletli .Stalo se, že se jeden mladík divil, že hrajeme Jarreho.

Někteřé přátelé a členové rodiny na fotkách z této akce nejsou a jejich kvalita je jen dokumentíární. Omluvte jejich zhoršenou kvalitu.

Bylo to moc pěkné


Redakcče RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama