Leden 2013

Proč nezazněla hudba Robina Hronka v rádiu?

29. ledna 2013 v 15:38 Novinky
Pokud sledujete hudbu Robina Hronka na sociálních sítích, jaskými je třeba Facebook a Google+, kde se skupiny nebo stránky s touto tématikou jmewnují RHMUSIC.orřg -Hudba Robina Hronka, nebo RHMUSIC.Org International, či RHMUSIC.org Czech Fanclub, můžete sledovat novinky, přání a různé věci o hudbě Robina Hronka s možností se k nim vyjadřovat, komentovat je a dále je sdílet.

Pokud Vás odrazuje poněkud krkolomný název, je třeba si pčřipomenout historii internetové prezentace Hudby Robina Hronka. Kdyý se Robin Hronek dostal kolem roku 2000 na Internet pomocí vytáčeného připojení a naučil se dělat weby, jedním z jeho prvních webů byl po osobním webu , web o jeho hudbě. Pokud mu nestačil prostor na svém webu, jledal webhosting zadarmo a chtělo to originální výraz, který by byl mezinárodně srozumitelná a šel snadno napsat. Tak vzniklo slovo "RHMUSIC". RH jso počáteční pásmena jména Robin Hronek. MUSIC ke anglicky Hudba. Nějak se to ujalo, alew stávalo se, že stránky občas nefungovaly. V roce 2005 o Vánocích byl prdoblém vyřešen doménou RHMUSIC.ORG. Doména s příponou CZ byla tehdy drahá a COM byla ovbsazená. Zlobilo tam stahování, nebo poslouchání hudebních ukázek. Od roku 2007 fungují stránky http://www.rhmusic.org dodnes a nějak se to ujalo, tak se to používá všude tam, kde chceme prezentovat hudbu Robina Hronka.

Pročš tedy tato hudba nebyla oproti plánu ještě v rádiu? Protrože byl Robin Hronek nemocný a nestihl to v plánované doébě, o čemž se lze dočíst v minulém článku a na http://bandzone.cz/robinhronek.


Redakce RHMUSIC