Koncert pro mezinárodní konferenci organizace BATRADISW v Praze

26. září 2013 v 19:47 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Vzhledem k tomu, že je tato zpráva v rubrice pro Osobní neobvyklé zkušenosti Robina Hronka ohledně jeho hudební kariéry, chceme na úvod upozornit ty čtenáře tohoto blogu, kterým se nemusí zamlouvat skutečnost, že je tato zpráva napsaná stylem popisu reálné skutečnosti i když jde o přání Robina Hronka, kterého by rád dosáhl. Nicméně je potřeba, aby se tu něco dělo, tak to sem dáváme jako zajímavost.

Tajná mezinárodní komunita lidí, u kterých docáílil Robin Hronek stejného věhlasu jako třeba jeho hlavní vzor a oblíbenec Jean Michel Jarre, se sešla v Praze, na mezinárodní konferenci. Tito lidé se starají také o Robinův osobní život, a jako svému mluvčímu pomáhají v činnostech, které by měly vylepšit svět. Místo bylo vybráno proto, že zástupcům poboček organizace BATRADIS vrtá hlavou, proč se nejbližším přátelům Robina Hronka nedaří v sociologických projektech, kam patří i Robinhelp, který mu má dopomoci k družce.

Součástí většiny akcí této organizace bývá také předvádění uměleckých dovedností lidí v této komunitě, kde zaujímá čelní místo Robin Hronek. I zde se svými přáteli, kteří hrají na různé hudební nástroje, má mít koncert i v předvečer ukončení akce. V sobotu večer 28. 9. 2013 se celá tato soikečnost potěščí zvukovou a světelnou show ve stylu koncertů Jeana Michela Jarreho.

V případě tohoto koncertu byl pozměněn repertoár a koncert má novou znělku. Ta je inspirována předehrou ke koncertu J.M. Jarreho v Číně r. 1981, ale v takové podobě je upravena skladba Prague Kid. Díky programu Renoise si i Vy budete možná časem moci poslechnout nějaké nové věci.

Sestava účinkujících hudebníků je tato:

Robin Hronek - klávesy, laserová harfa a Theremin
Marcela Lenor - Klávesy a hudební koordinace
Magda Railey - Klávesy, sólová elektrická kitara
Trish Hunbtson - Klávesy, bicí a digitální perkuse
Rebeka Davis - Bicí a klávesy


Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama