Leden 2014

Jak najít náš nový kanál na YouTube

26. ledna 2014 v 11:38
Jistě víte o naší největší novince, kterou je nový kanál "Hudba Robina Hronka RHMUSIC.ORG" na YouTube. Poradíme Vám, jak tento kanál najít i když ho má Robin Hronek na svém Facebooku spolu se stránkou a skupinou, stejně jako stránkou a komunitou na Google+.

Vtip je v tom, že tento kanál byl založen na základě stránky na Google+, podřízené účtu Robina Hronka na Google, který je používán pro používání služeb Google a provozu mobilního telefonu se systémem Android. Z adresy profilu se nepozná, co to je, a protože nejde o hlavní účet Google, nejde tam udělat lepší URL adresu, nebo na to Robin Hronek nepřišel. Pokud se tedy ke kanálu nedostanete ze sociálních sítí, nebo ze sledování nějakého videa z toho nového kanálu, postupujte takto:

1. Otevřte YouTube.
2. Do vyhledávacího pole napište"Hudba Robina Hronka RHMUSIC.ORG".
3. Klikněte na kanál, což je oprvní výsledek hledání.
4. Přihlaste se k odběru.

Cěčíme že se Vám to bude líbit.

Co pro Vás chystíme v roce 2014

5. ledna 2014 v 14:09 Novinky
Jsme tu s Vámi i letos v roce 2014, avšak s provozem našeho webu není ještě vše vyřešeno, i když je zasplaceno perodloužení domény a hostingových služeb.Poskytovatel služeb pro chod webu RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka - společnost FORPSI (nebo-li Internet a.s.) oznímila změnu registrátora pro domény ORG, NET, INFO, TV, NAME, BIZ a JI, které přebárá společnost TUCOWS Inc. zatím se nic neděje a vše hunguje jak má, takže řešíme tento přechod, aby nedošlo ke zbytečnému výpadku dostupnosti našeho webu.

Chystáme totiž novou obchodní strategii prodeje hudby Robina Hronka, kde Vím chceme umožnit u některých nahrávek poslech celého alba zdarma na MixCloudu a nadále pak poslech jednotlivých celých skladeb na SoundCloudu s možností stahování. Chtěli bychom totiž vybudovat nějakou fanouškovskou základnu, k čemuž zkrácené verze některých skladeb z hudebních děl Robina Hronka nestačí. Bude se také měnit cena za zakoupení jednotlivých CD z 50 Kč na 20 Kč při osobním prodeji a na dobírku cena zústává z důvcosdu hrazení poštovného a balného. Členové klubu příznivců hudby Robina Hronka, kteří platí příspěvek 1000 Kč/1rok budou v rámci našich změn dostávat nová CD zdarma, nebo za 25 Kč na dobírku. VIP členové mají vše i nadále zdarma.

Vzhledem k tomu že je web vytvořen velice zastaralou, leč fungující technologií, doufáme, že bude čas všechny úpravy na webu udělat. V rámci těchto změn a úprav plánujeme web o hudbě Robina Hronka propojit s weby na řešení osobního života Robina Hronka a souvisdwejících projektů formou reklamy, která bude umístěna na nějaké hluché místo na stránce jako banner. Očekáváme od toho získání více času pero Robina Hronka, aby se mohl věnovat hudbě.


Redakce RHMUSIC