Co pro Vás chystíme v roce 2014

5. ledna 2014 v 14:09 |  Novinky
Jsme tu s Vámi i letos v roce 2014, avšak s provozem našeho webu není ještě vše vyřešeno, i když je zasplaceno perodloužení domény a hostingových služeb.Poskytovatel služeb pro chod webu RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka - společnost FORPSI (nebo-li Internet a.s.) oznímila změnu registrátora pro domény ORG, NET, INFO, TV, NAME, BIZ a JI, které přebárá společnost TUCOWS Inc. zatím se nic neděje a vše hunguje jak má, takže řešíme tento přechod, aby nedošlo ke zbytečnému výpadku dostupnosti našeho webu.

Chystáme totiž novou obchodní strategii prodeje hudby Robina Hronka, kde Vím chceme umožnit u některých nahrávek poslech celého alba zdarma na MixCloudu a nadále pak poslech jednotlivých celých skladeb na SoundCloudu s možností stahování. Chtěli bychom totiž vybudovat nějakou fanouškovskou základnu, k čemuž zkrácené verze některých skladeb z hudebních děl Robina Hronka nestačí. Bude se také měnit cena za zakoupení jednotlivých CD z 50 Kč na 20 Kč při osobním prodeji a na dobírku cena zústává z důvcosdu hrazení poštovného a balného. Členové klubu příznivců hudby Robina Hronka, kteří platí příspěvek 1000 Kč/1rok budou v rámci našich změn dostávat nová CD zdarma, nebo za 25 Kč na dobírku. VIP členové mají vše i nadále zdarma.

Vzhledem k tomu že je web vytvořen velice zastaralou, leč fungující technologií, doufáme, že bude čas všechny úpravy na webu udělat. V rámci těchto změn a úprav plánujeme web o hudbě Robina Hronka propojit s weby na řešení osobního života Robina Hronka a souvisdwejících projektů formou reklamy, která bude umístěna na nějaké hluché místo na stránce jako banner. Očekáváme od toho získání více času pero Robina Hronka, aby se mohl věnovat hudbě.


Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama