Důvod k odmlčení

2. května 2014 v 14:44 |  Bulvár
Hned na úvod bychom Vás rádi přivítali v nové rubrice s názvem "Bulvár", určené pro články o skandálech, nha kachny, pomluvy a kecy o životě Robina Hronka ve smyslu hudební kariéry a osobníhom života se zaměřením na hudbu, ale osobní neobvyklé zkušenosti, akce a koncerty sa jeho příteli, které nejspíše velmi těžko potkáte, to nejsou. Je sice pravda, že důvod k odmlce v hudební tvorně s tím souvisí, ale v tomto případě se přidržíme obecných faktů a o komunitěš lidí, mezi kterými dosáhl věhlasu Jeanas Michela Jarreho, budeme hovořit jen okrajově.

Proč tedy došlo k odmlce? Důvodem je činnost společnosti PCA Praha, která převzala projekt Robinhelp, a která zaměstnává Robina Hronka jako pracovníka osobního oddělení, správce sítě a správce webu. V souvislosti s tím mán Robin Hronek jiné starosti, takže nerskládá nic nového ani se svými přáteli, takže se neobjevuje nic na internetu a ani v komunitě jeho osobních přátel se žádná nová deska nechystá. Objevují se remixy různých skladeb, které i Vy můžete slyšet díky používání Renoise 2.8 v podání různých DJů. Ty ale slyšet nemůžete, pokud nemáte možnost účastnit se různých akcí, které měly na odmlce svůj podíl.

Z těch akcí Vám akorát můžeme pustit domácí provedení předehry k novému koncertnímu turné pro rok 2014, která se používá jako zněkla koncertu, a poprvé byla použita na podzim roku 2013. Předehra je k dispozici na https://soundcloud.com/robin-hronek/grandtour-2014-overture.

Na podzim roku 2013 proběhla aféra s předvedením skutečnosti, že je práce ošetřovatzelky u PCA Praha snadno proveditelná, a že jde snadno zvládnout pohovor i s testem branné zdatnosti, což znamená, že si zájemkyně o spolupráci zkusí nosit Robina Hronka nas zádech. To se mělo předvést formou natočením videa, na kterém by se toto předvedlo. Video by pak bylo spuičástí webu společnosti PCA Praha a kldekoli by bylo potřeba, protože by bylo na YouTube. Robin Hronek se domlouval s jednou svojí kamarádkou, která je také jeho sousedka. Bohužel došlo k mrzutému incidentu, takže se to nepovedlo.

Mezi tím byla velká akce těch lidí, mezi kterými je Robin Hronek slavný jako J.M. Jarre, kterou můžete najít pod označením "Mezinárodní konference organizace BATRADIS. Součástí toho byl koncert Robina Hronka s tou předehrou, na kterou tady máme odkaz. Asi na tom těm lidem moc záleží, preortože celá konference řešila tento problém.

Důležité pro nás bohužel je, že se v hudebjní tvorbě Robina Hronka nic nového neděje a z ohlášených změn a vylepšování webu o jeho hudbě RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka bylo provedeno přidání prkazů na nový speciální kanál na YouTube, novou stránku na Facebooku a stránku a komunitu na Google+. Na strámce v obchodě s nahrávkami byl přidán odkaz na poslech alba Blustering Winds zadarmo, ale jinak se nic neděje.

Robin Hronek je velice zaneprázdněn prací pero PCA Praha, kde je pořádáno spoustu akcí, které mají tento problém vyřešit tím, že budou ženy motivovat poskytnutím mobilního telefonu, nebo počítače už za pomoc s natočením toho videa. Ideální pak bude ještě být jeho družkou, což by se také zdokumentovalo s tím, že vše, co není intimní se publikuje, aby se ukázalo, že to není problém. Zatím jde ukázat, že na nikoho ta společnost nešije boudu tím, že na jejím webu si lze stáhnout ščablony smluv v PDF Více na http://pcapraha.webnode.cz. Má to taky Facebook a Google+ včetně kanálu na YouTube.

Aby ta odmlka moc dlouho netrvala, můžete nám pomoci spolupradcí s tou organizací. Velmi úzce s nimi spolupracuje ta část té komunity, která se zabývá hudbou Robina Hronka, nehledě na to, že osoby, o kterých si přečtete že s Robinem Hronkem na jeho koncertech v té komunitě hrají, pracují také pro uvedenou společnost.

Součástí toho byla navíc porucha aktualizací antivirového programu Avast, takže se Robin Hrionek zabýval a stále se zabýbá operqačním systémem Ubuntu, což je jedna z nejrozšířenějších distribucí operačního systému Linux, který by pro administrativní spolupráci s tou společností PCA Praha mohl stačit. Používal by se v počítačích pro spolupracovnice, kdy lze po technické stránce použít např. Windows XP a MS-Office, ale to není legální a byly by s tím právní a morální potížer. Linux včetně Ubuntu je zadarmo a obsahuje již v základu hlavní programy na kancelářskou práci.

Proč staré počítače a starý software? Protože si nekuzpujete hudbu Robina Hronka, nebo společnost PCA Praha nesponzorujete, musí se používat počítače v rozmezí 7 až 10 let staré. Windows 7, nebo Windows 8 by na nich nechodily, navíc by si je zájemkyně o spolupráci musela koupit. Platí to i pro Windows XP, které bychom již těžko sháněli legální cestou. Proto Ubuntu, ale Robin Hroínek musí zjistit, co funguje a co ne.

Doufáme, že tyto problémy vyřešíme, aby se opěšt hudba Robina Hronka rozezněla.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama