Bude album "The atomic age" zprřčístuipměno široké veřejnosti?

20. září 2014 v 19:15 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Ačkoli již jistá komunita lidí, díkyx které je tento článek zařazen do rubriky na Osobní neobvyklé zkušenosti se zaměřením na hudbu, toto album poznala a někteří její členové jej pomáhali natočit, bude možné díkly novým technickým možnostem počítačového vybavení na třvorbu hudby toto album vyrobit znova doma v Renoise 2.8 a VSTI doplňky jako je ReFx Nexus 2.20, Leonard Digital SYLENTH1, U-He ZEBRA apod.. Zvukobě se to nožná bude lišit, ale valná většiná z Vás to nepozná, protože to nebude mít s čím porovnat.

Aby to znělo jako již vydaný originál, vyžaovalo to určité studium nových hudebních trendůl, kde šlo hlavně o to, jak tvořit takovou hudbu v těchto trendech, jako je na příklad Progressive House, EDM Dubstep a tzv. Drop meloddy. Některé skladby jsou v tomto stylu, ale je třeba zjiwstit, jak by to Robin Hronek zvládl udělat sám. Studium probíhalo formou sledování výukových videí na YouTube, která ale bohužel moc přínosná nebudou, neboť všechna vyučovala skládání takové hudby v programu FL Studio, kde to jde velice jednoduše, takže na správné umístění not na správné řádkybude muset Robin Hronek přijít sám. Ledacos tam bude chybět, protože to Renoise neumí.

Album jinak sdružuje všechny poslouchatelné směry elektrofonické hudby od klasického stylu inspirovaného Jean Michel Jarreem přes Techno, Dance, trance až po progresivní house. Necháme se překvapit, jaké to bude.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama