Plány na rok 2015

22. prosince 2014 v 18:20 | Redakce RHMUSIC
Každoročně zveřejňujeme zamyšlení nad tím, co chceme dělat v následujícím roce, což znamená, že publikujeme zamyšlení nad tím, co hodlá dělat Robin Hronek se svojí hudbou v dalěším roce. Bohužel se ne vždy vše podaří, co jsme si přecevzali, takže v oblasti hudební tvorby a její propagace si již Robin Hronek nebude dávat žádná přecevzetí, protože by je nedodržel.

Než se do toho pustíme, chtěli bychom vyjádřit svou radiost nad tím, že již od 5. Ledna 2015 s Vámi budeme budeme už 10 let, pokud jde io web na doufáme že známé adrese http://rhmusic.org. Toho sew týká jedna z plánovaných věcí, kde chceme usnadnit přístup k tomuto webu. Robin Hronek vyzkoušel na sociální síti Google+, že je lepší mít značku RHMUSIC na konci názvu a ne na začátku. Nejlogičtšjší asi bude, aby to tam vůbec nebylo. Na webu jako takovém to bude, ale nebude to v názvu stránek ve smyslu názvu webové stránky, kterým se řídí vyhledávače. Málo kohio napadne, že když chce přímo hudbu Robina Hronka, že má napsat RHMUSIC. Takhle zadá "Hudba Robina Hronka", což každého napadne a tudíž se náš web nabídne jako první. Dosud to bylo bůh ví kde, protože hledacích termínů na téma Hudba je moc.

Další věci se mají projevovat na sociálních sítích, jako je Facebook a Google+, kam chceme dávat více věcí, o kterých je na tomto blogu sekce o osobních neobvyklých zkušenostech ohledně hudby, které jsou sice zajímavé, ale publikují se jen jako zajímavost, nebo jako cíl, kterého chce Robin Hronek dosáhnout, publikovaný jako fakt pro větší zábavnost, nebo zajímavost. Rozdíl mezi děním v komunitě lidí, o kterých pojednává ta sekceo těch osobních neobvyklých zkušenostech a veřejnými koncerty a vystoupeními, poznáte tak, že koncerty, vystoupení a podobné akce pro veřejnost, budou publikovány jako události v kalendáři na Facebookové a Googleplusové stráncer, které když přijmete kliknutím na Zúčastním se, budete v daný termín upozorněni počítačem, nebo chytrým telefonem, kde to máte v kalendáři. Záleží ale na tom, aby takové věci byly. Co se děje v komunitě lidí, kde se Robin Hronek svojí hudbou proslavil, to tam bude jen jako stav, nebo zprávička, jak je tomu se vším.

Snad to půde včas udělat, protože dosavadní neúspěch společnosti PCA Praha s projektem Robinhelp už jen u sehnání družky pro Robina Hronka, celou věc przdí i když je to potřeba i k získání váce času na tvorbu. Dosažení věhlasu dá Robinu Hronkovi právo na neobvyklé chování, takže i s takovou věcí jako je chtít se nechat od žen nosit na zádech, nebude Robin Hronek za blázna, ale bude to jen výstřednost, jako je u slavných umělců třeba neobvyklý vzhled, neobvyklé chování, nebo osobitá imidž.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama