Březen 2015

Hudba Robina Hronka se dostzává do cizí mediální produkce

4. března 2015 v 16:48
Neradi bychom dělali reklamu, ale i mimo osobní neobvyklé zkušenosti Robina Hronka v oblasti hudby se stalo něco úžasného. Po velice dlouhé odmlce, která byla způsobena jinými starostmi se objevila začátkem Března 2015 ukázka z chystaného alba The Atomic age v podobě skladby Tzhe beat of heart.

Skladbu The Beat of heart si můžete poslechnout na adrese https://soundcloud.com/robin-hronek/robin-hronek-the-beat-of-heart . V rámci pokusů Robina Hronka s moderními styly elektrofonické hudby ve smyslu tanečních směrů jako je Techno, House, Dance a Trance za použití programu Renouise 2.8.0 a různých VSTI-pluginů, vznikla skladba inspirovaná pouťovou atmiosférou a zhájmem o lidovou technickou zábavu vůbec. Jedině v tomto článku se můžete dočíst o této skloadbě takovou zajímaviost, že o tvorbě této skladby Robin Hronek říká:

----------------------------------------------------
Když jsem tu skladbu The Beat of heart dělal, abych se s tím Renoisdem pořádně naučil, vznikla z toho i v nehotové podobě skladba, při jejímž poslechu jsem ucítil vůni grilovaných buřtů v konbinaci sladké vůně cukrové vaty. Celý efekt navození pouťové atmosf=ry pak dokresluje použití výkřiku "ATTENCIOOOOOOON!!!!!!!", který pochází původně od skupiny 666 a písničky Amokk z desky Hellraser, a který z velkou oblibou používají provozovatelé pouťových atrakcí.
------------------------------------------

Co je ale důvodem tak velké radosti z této sladby? Robin Hronek díky inspirací poutí věnoval skladbu askupině lidí, která si říká Czech Kermis TV, a která je zajímavá tím že natáčí videa z různých poutí, kde vidíte různé atrakce za jízdy jak fungují a co dělají. Dokonce jsoiu nhěkterá videa natáčena přímo z atrakcí za jízdy, takže máte pocit, že se na dané atrakci povozíte.

Nyní začala Matějská pouť 2015, ze které Vám chceme ukázat první díl videa z příprav, které již od zjištění, že tam tato výše uvedená skladby zazněla, můžete viděn na stránkách o hudbě Robina Hronka na Facebooku a Google+. I uzde Vám toto video ukážeme:


Skladbu od Robina Hronka tam uslyšíte jakmile doba přehrávání dosáhne 1h:51min:59 sek. Můžete prřehrávací posuvník na tento časový údaj nastavit a slyšet to rovnou.

Máme z toho velikou radost a pokusíme se poskytnout Czech Kermis TV více tanečních pouťově ladwěných skladeb Robina Hronka pro tvorbu videí, čímž této společnosti pomůžeme k volně použitelné hudbě zdarma bez porušování zákona o autorských právech, což může způsdobovat potíže u jiné hudby, u které mphou z důvodu podezření z nelegálního nakládání s hudbou vzniknout potíže. Už se totiž někde něco stalo. Na jejich YouTube-kanálu se do toho ochránci autordských práv vrtali, takže YouTube u některých videí smazalo zvukovou stopu. Když jim my (potažmo Robin Hronek) pomůže se svou hudbou do videá, mohou oni pomoci používání jeho hudby dostat tuto hudbu vícwe mezi lidi.

Pojkus se vydařil a uvidíme jestli to někam povede.

Redakce RHMUSIC