Září 2015

All4band, a neb Další možnost prorazit?

7. září 2015 v 14:27
Je veliká škoda, že i když máme vedle webu na vlastní doméně také stránky, či skupiny na Facebooku a Google+, výdycjy dlouho trvá než se ozve někdo, kdo by chtěl hudbu Robina Hronka nejen rozšiřovat, ale dokonce i prodávat. To by bylo báječné, ale není dost materiálu ve smyslu pořádně udšlané hudby, což je hudba, kterou Robin Hronek tvoří na počítači v peogramu Renoise 2,8,0 a virtuálních nástrojů. Z věcí, ktzeré byly vytvořeny pomocí klávesových nástrojů se dá použít akorát nahrávka Blustering Winds - Dující větry. Jinak se toho moc použít nedá.

Co se vlastně stalo? Hudby Robina Hronka si všiml člověk, který zastupuje huidební agenturu All4band, která umožňuje veřejní vystupování, natáčení hudby v profesionálním nahrácacím studiu, takže by byla zajištěna i gramofonová produkce, reklama a prodej hudby na internetu. Nezní to parádně? ANO!!!!!

Stejně jako u poskytnutí hudby k vysílání v rádiu je potřeba, aby bylo více huedby udělané tak, aby byla co nejlépe provedena její realizace. Znamená to, aby měl Robin Hronek dost času na počítači toho složit co nejvíce, k čemuž Vám doporučujeme se postarat o to, aby měl nějakou družku, která by pomáhala jeho matce s domácností, aby mohl skládat.

Zatím má Robin Hronek kontakt na tu agenturu a zaregistruje se tam jako kapela, aby využil jejích služeb k proražení. Web o jeho hudbě bude i nadále fungovat i s vlastním prodejem hudby, ale bude tam přidán odkaz na stránku, nebo stránky s prodejem hudby od té agentury.

Necháme se přerkvapit.