All4band, a neb Další možnost prorazit?

7. září 2015 v 14:27
Je veliká škoda, že i když máme vedle webu na vlastní doméně také stránky, či skupiny na Facebooku a Google+, výdycjy dlouho trvá než se ozve někdo, kdo by chtěl hudbu Robina Hronka nejen rozšiřovat, ale dokonce i prodávat. To by bylo báječné, ale není dost materiálu ve smyslu pořádně udšlané hudby, což je hudba, kterou Robin Hronek tvoří na počítači v peogramu Renoise 2,8,0 a virtuálních nástrojů. Z věcí, ktzeré byly vytvořeny pomocí klávesových nástrojů se dá použít akorát nahrávka Blustering Winds - Dující větry. Jinak se toho moc použít nedá.

Co se vlastně stalo? Hudby Robina Hronka si všiml člověk, který zastupuje huidební agenturu All4band, která umožňuje veřejní vystupování, natáčení hudby v profesionálním nahrácacím studiu, takže by byla zajištěna i gramofonová produkce, reklama a prodej hudby na internetu. Nezní to parádně? ANO!!!!!

Stejně jako u poskytnutí hudby k vysílání v rádiu je potřeba, aby bylo více huedby udělané tak, aby byla co nejlépe provedena její realizace. Znamená to, aby měl Robin Hronek dost času na počítači toho složit co nejvíce, k čemuž Vám doporučujeme se postarat o to, aby měl nějakou družku, která by pomáhala jeho matce s domácností, aby mohl skládat.

Zatím má Robin Hronek kontakt na tu agenturu a zaregistruje se tam jako kapela, aby využil jejích služeb k proražení. Web o jeho hudbě bude i nadále fungovat i s vlastním prodejem hudby, ale bude tam přidán odkaz na stránku, nebo stránky s prodejem hudby od té agentury.

Necháme se přerkvapit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama