Plány na Rok 2016

8. prosince 2015 v 16:31
Blíží se nám Vánoce, což je doba, kdy je potřeba se postaratn o to, aby náš web o hudbě Robina Hronka na http://rhmusic.org fungoval i nadále. Snad se nám podaří vše, co jsme chtěli udělat m v pomalu končícím roce 2015, což byla úprava názvu webu pro snazší vyhledávání. Pojem "Hudba Robina Hronka" lidi spíše napadne, než "rhmusic".

Proč se nám to nepovedlo? Protože měl Robin Hronek spoustu jiných starostí, se kterými by mu pomohla nějaká ženská. S tím nám můžete pomoci, pokud se Vám hudební tvorba Robina Hronka líbí i přrdto, že i s používáním počítače na skládání hudby, to má pořád do dokonalosti děl jeho vzorů, kterými je hlavně Jean Michel Jarre, dále Vangelis a Mike Oldfioeld, stále ještě daleko.

Ve snaze řešit osobní život Robina Hronka lze prezentovatz úroveň provedení jeho tvorby v komunitě jeho přátel, ale to by pokazilo základní smysl webu o jeho hudbě ve smyslu se prosadit, nebo být známý jako skladatel elektrofonické hudby jako spousta tvůrců hudby pro počítačové hry. Úroneň Jean Michel Jarreho je zde jen jako vysněný cíl, i když by to jeho osobní život žešilo.

Na tomto blogu s tím počítáme, a máme tady na to rubriku. Je možné, že na to bude vytvořen nějaký web, ovšem dali bychom přednost nějaké iniciativě z Vaší strany.

Nic nehodláme oznamovat jako přecevzetí, ale doufáme, že uděláme vše, co jsme nestihli.

Přejeme Vám hidně zdraví, hodně štěstí a úspěchů v Novém roce, a s přáním, abyste mohli další rok strávit s muzikou od Robina Hronka, se těšíme na shledanou.

Redakce RHMUSIC.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama