Březen 2016

RHMUSIC GrandTour 2016 očima Robina Hronka

22. března 2016 v 21:49 Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Tématicky by se toto mělo na našem blogu umístit do zpráv o koncertech, alwe protože jde o akci přátel Robina Hronka, které asi těžko potkáte, je to v neobvyklých zkušenostech s jeho hudbou. Dejme tomu, že jde o ukázku toho, čeho by rád dosáhl, ale situace v jeho soukromém osobním životě je taková, že jste se mohli dozvědět o tom, že si Robin Hronek přivedl domů prostitutku, kterí mu doma odcizila nějaké cennosti. Chtěli bychom tomu zabránit, tak jsme Vám na začátku roku 2016 zpřístupnili náš časopis na webu a v rámci dění v hudbě Robina Hronka Vám sem dáváme odkaz na článek o právě probíhající akci:


Aby se incident se zlodějkou v bytě Robina Hronka neopakoval, snažíme se všichni pracovat na tom, aby byl u žen ve věkové kategorii Robina Hronka (pro životní soužití 35 -55 let a ostatní jen tak)vzbuzen zájem o Robina Hronka. Co může být lepšího, než když vejde gve známost naše úroveň jeho hudební popularity, ktero díky počítači může on sám i doma napodobit. Konkrfétně od žen potřebujeme, aby napodobily ty naše v přátelském chování k Robinu Hronkovi včetně intimních důvěrností, ke kterým má dojít jen tak z přátelství ideálně s nějakou neuzadanou ženou, nebo rozvedenou. V ideálním světě ale nežijeme, takže to může být s jakoukoli v uvedeném věku, kdy je ze všeho nejdůležitěšjší nechat osobní věci, nebo cokoli v jeho domácnosti NA POKOJI a odnést si tam odtud pouze to, co některé z vašich žen Robin Hronek sám dá. Věci nabízené Vaším ženám v rámci motivace se takto chovat, budou nové a dodány budou v prodejním balení na základěš smlouvy o spolupráci na projektu Robinhelp společnosti PCA Praha.

Na blogu zpravodakství o jeho hudbě chceme Robinu Hronkovi předat slovo, aby se sám vyjádřil k letrošnímu koncertnímu turné, o kterém Vás z těchto jeho osobních důvodů informujeme více, než kdykoli jindy.
--------------------------------------------------------------

Letošní turné se mi zdá být dost chaotické. Je fajn že mí přátelé budou mít internet zadarmo, protože je zklamali ti moji přátelé, které mám mezi Vámi, čímž myslím lidi ze Země. Mám smůlu i na kamarády, které znám třeba z hospody, kam občas zajdu na pivo. Jeden je tam do všeho dosti zasvěcený v tom smyslu, že se o těch mých lidech a o mém světě spolu bavíme. Spolupráce nevyšla, takže si ti mí přátelé, které asi nejspíše budete pokládat za výplody mé fantazie, musí poradit sami, a aby mohli používat i tam kde bydlí internet bez placení nějakému poskytovateli, využili své technické převahy nad námi. Jejich kolegové ze zahraničí jim i v tomto pomáhají a upravují sítě svých poboček, aby svým českým kolegům jaksi sdílweli svoje připojení, které se sgmentově poskládá a protuneluje intranetem organizace BATRADIS. Dokončení práce se slaví mým koncertem, ale je v tom bordel, protože to něšjak nejde udělat, aby byly koncerty na několika místech v jedné zemi najednou, takže je to náhodné podle toho, kdy dokončí úpravy sítě a pozvou si nás.

Mně a těm, kdo hrajeme to zas tak nevadí. Doprava na másto konání koncertu a zpět je letecky. Divíte se asi, jak si to můžeme dovolit, nicméně letadlo, které k tomuto účelu používáme bylo upraveno tak, že místo Kerosenu se jako opalivo pero motory používá nukleární palivo. Prý na 1 Kg Plutonia lze létat bez tankování přibližně 1 rok. Vydrží to ale mnohem déle, protože tento odhad se týká situace, kdy by se létalo denně kolem celého světa a přistávalo a startovalo by se na a z každého mezinárodního letiště.

Velice obtížné to mají technici, kteří vše vozí po zemi a n´montují techniku, či staví pódium. To poslední dělají většinou jejich kolegové z místa koncertu, ale i tak jde o 3 autobusy, 2 kamiony, 4 dodávky a 1 autojeřáb. Ten se moc používat nedá, protože se občas jede i lodí, kam jeřáb nesmí.

Trávím tak hodně času se svými přáteli a jsem rád, že se něco děje. Mám ale trochu obavu zb toho, že chtějí mí přátelé prezentovat mují hudební slávu trochu nešikovným způsobem, aby se mi to nevymstilo. Měli by trochu ubrat. Po technické stránce je to se vším, co si o těchto věcech můžete přečíst publikováno mnou osobně, takže některé věci mohu přitlumit, vypustit, nebo nějak okomentovat, aby se mi to nevymstilo. Zatím takto do věcí, které je potřeba publikovat i pro Vás moc není ani o mojí hudbě, protože tak hloupí mí přátelé nejsou, aby nevěděli co dělají.

RHMUSIC GrandTour 2016

10. března 2016 v 15:41 Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Pokud jde o hudbu Robina Hronka, tak se v ní neděje nic nového, protože i při skládání huedby v programu Renoise na to není čas. Robin Hronwk nemá štěstí na kamaráedy, které byste i vy mohli běžně potkat, takže si musí se vším poradit sám. Snad pomůže publikování více zpráv o tom, co se děje s jeho hudbou v organizaci BATRADIS, což můžete chápat jako ukázka toho, čeho by rád v hudbě dosáhl. K tomuto účelu se můžete vyjádřit hlasováním v anketě, kde se Vás ptáme, zda si přejete, aby byl Robin Hronek slavný jako v uvedené organizaci. Za hlasování předem děkujeme.

Proč je potřeba, aby byl Robin Hronek slavný díky své hudbě? Aby o něj měly ženy zájem. Z tohoto důvodu upozorňujeme ty z Vásd, kdo berou Robina Hronka jako amatérského tvůrce hudby, který by v tom rád něco dokázal, že chceme předvést situaci, jak by to mělo vypadat stylem, že se už zoho dosáhlo kvůli získání nějaké družky pro něj. Ta by umožnila mít víc času na to, aby na sobě mohl více pracovat jako hudebník, čehož by dosáhl, kdyby nějakou měl, což nemá, protože o něj nwmajín ženy zájem. Jak prorazit bludný kruh? Prezentací dění ohledně jeho hudby z komunity jeho přátel, které nejspíše nikdy nepotkáte.

V organizaci BATRADIS a komunitě jeho přátel, kde Robin Hronek dosáhl v huidbě slávy a věhlasu po vzoru jednou ze svých největších zdrojů inspirace, jakým je francouský skladatel elektrofonické hudby Jean Michel Jarre, začala dakší sezóna světového koncertního turné RHMUSIC GrandTour 2016. Ta začala minulý pátek koncertem typu Světlo a zvuk v Praze a pokračuješ dalším pátečním koncertem ve Vídni, dále v holandském Mastrichtu s tím, že o dalších světelných a zvukových show zatím nevíme. Letows tak budeme slavit možnost používání internetu uvnitř intranetu uvedené organizace zadarmo.

V rámci spolupráci s týmwem, hledajícím družku pro Robina Hronka pomocí projektu Robinhelp se budeme snažit získat povolení zveřejnit nejlépe celý, nebo alespoň část záznamu některého koncertu z tohoto turné na internetu, abyste si i vy mohly poslechnout ukázku živého vystoupení Robina Hronka ve velkém formátu. Věžíme, že to ženy přiměje spolupracovat se společností PCA Praha na projektu Robinhelp. Ideálním by bylzáznam, nebo pár ukázek na videu, ale to nám nechtějí umožnit. Zvukový záznam by se snad získat dal. Podobně jako u koncertních turné Jeana Michela Jarreho je i zde jeden repertoár na celé turné, akorát že jsou některé skladby zvukověš upravené podle hudebního stylu dané země.

Z tohoto důvodu Vás budeme o této akci informovat a doufáme, že to pomůže.

Redakce RHMUSIC.