RHMUSIC GrandTour 2016

10. března 2016 v 15:41 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Pokud jde o hudbu Robina Hronka, tak se v ní neděje nic nového, protože i při skládání huedby v programu Renoise na to není čas. Robin Hronwk nemá štěstí na kamaráedy, které byste i vy mohli běžně potkat, takže si musí se vším poradit sám. Snad pomůže publikování více zpráv o tom, co se děje s jeho hudbou v organizaci BATRADIS, což můžete chápat jako ukázka toho, čeho by rád v hudbě dosáhl. K tomuto účelu se můžete vyjádřit hlasováním v anketě, kde se Vás ptáme, zda si přejete, aby byl Robin Hronek slavný jako v uvedené organizaci. Za hlasování předem děkujeme.

Proč je potřeba, aby byl Robin Hronek slavný díky své hudbě? Aby o něj měly ženy zájem. Z tohoto důvodu upozorňujeme ty z Vásd, kdo berou Robina Hronka jako amatérského tvůrce hudby, který by v tom rád něco dokázal, že chceme předvést situaci, jak by to mělo vypadat stylem, že se už zoho dosáhlo kvůli získání nějaké družky pro něj. Ta by umožnila mít víc času na to, aby na sobě mohl více pracovat jako hudebník, čehož by dosáhl, kdyby nějakou měl, což nemá, protože o něj nwmajín ženy zájem. Jak prorazit bludný kruh? Prezentací dění ohledně jeho hudby z komunity jeho přátel, které nejspíše nikdy nepotkáte.

V organizaci BATRADIS a komunitě jeho přátel, kde Robin Hronek dosáhl v huidbě slávy a věhlasu po vzoru jednou ze svých největších zdrojů inspirace, jakým je francouský skladatel elektrofonické hudby Jean Michel Jarre, začala dakší sezóna světového koncertního turné RHMUSIC GrandTour 2016. Ta začala minulý pátek koncertem typu Světlo a zvuk v Praze a pokračuješ dalším pátečním koncertem ve Vídni, dále v holandském Mastrichtu s tím, že o dalších světelných a zvukových show zatím nevíme. Letows tak budeme slavit možnost používání internetu uvnitř intranetu uvedené organizace zadarmo.

V rámci spolupráci s týmwem, hledajícím družku pro Robina Hronka pomocí projektu Robinhelp se budeme snažit získat povolení zveřejnit nejlépe celý, nebo alespoň část záznamu některého koncertu z tohoto turné na internetu, abyste si i vy mohly poslechnout ukázku živého vystoupení Robina Hronka ve velkém formátu. Věžíme, že to ženy přiměje spolupracovat se společností PCA Praha na projektu Robinhelp. Ideálním by bylzáznam, nebo pár ukázek na videu, ale to nám nechtějí umožnit. Zvukový záznam by se snad získat dal. Podobně jako u koncertních turné Jeana Michela Jarreho je i zde jeden repertoár na celé turné, akorát že jsou některé skladby zvukověš upravené podle hudebního stylu dané země.

Z tohoto důvodu Vás budeme o této akci informovat a doufáme, že to pomůže.

Redakce RHMUSIC.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přejete si aby byl Robin hronek slavný i mimo komunitu, známou jako organizace BATRADIS?

Ano 100% (2)
Ne 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama