Vylepšěení možnosti gledíní husdby Robina Hronka se nekoná

20. června 2016 v 22:38
Jak jsme chtěli vylepšit možnost hledání hudby Robina Hronka pomocí vyhledávání, nemusíme to dfělat. Optimalizace názvu webu o hudbě Robina Hronka se nekoná. Když zadáte do Googlu "Hudba Robina Hronka", funguje to tak, jak chceme.
--------------------------------
Toto i s obrázkem jsme sdíleli na stránkách Facebooku a Google plusu i s obrázkem, který ukazuje, že se uoravovat název webu o hudbě Robina Hronka upravovat nemusí.

MyVám to chceme ukázat i uzde, jak to konkrétně na Googlu vypadá, když to hledáte. Jak na to konkrétně Robin Hronek přišel? Někdo se ptal na část jeho hudebního technického bybavení. Konkrétně mixážní pult. Robin Hronek se snažil o tom něšco najít více přes Google a objevovalo s to tam prakticky ihned na webu o jeho hudbě. Proto se to nemusí upravovat, jak bylo plánováno na tento rok, který bude jak se zdá, velmi chudý na ukázky věcí, na kterých pracuje. Je tu sice RHMUSIC GrandTour 2016, ale to je zde pro vzbuzení zájmu o něj u žen, aby se řešil jeho osobní život.

Ten je naprosto katastrofální. Péče o nemocnou matku po mrtvici s bolestivými revmatickými a artritickými záněty vyluřuje možnost foma tvořit jakákoli hudební díla i na počítači. Nějaká družka by moc pomohla. Došlo to totiž tak dlweko, že si robin Hromnek přivedl domů zlodšwjku. Bylo by dobré s tím něco udělat.

Stačí nYní narazit na ženu 40 až 50 let, vybýrat lzew dle kritérií společnosti PCA Praha, což jest žena měřící 175 cm a více. My k tomu dodávámem, aby mezi jwejí oblíbenou hudbu patřila moderní elektronicxká hudba, která není jen taneční, Abyste si oblíbili a hlavně oblíbily hudbu Robina Hronka, postaří, aby mezi Vaše oblíbené hudebníky patřil Jean Michel Jarre, což u uvedeného věkového rozsahu je možné, neboť nejslavnější hudební díla J.M. Jarreho vznikla v letech 1976 - 2000, ale i později se objevují zajímavé věci.

Web, který je stále ještě na adrese http://rhmusic.org zůstane tak, jak je. Maximálně se tam objeví někdy něco nového, ale jeho názwev ve smyslu názvu stránky pero prohlížeč, bude zachován. Ono to totiž funguje.

Redakce RHMUSIC.ORG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama