Je hudební kariéra Robina Hronka ohrožena?

28. října 2016 v 14:39 |  Novinky
Doufejme, že jde jen o smůlu v podobném duchu, jako na příklad, když jdete ven, začne pršet a vy jste si zapomněli deštník, nebo jste někde venku, chce se Vám na záchod, který nemůžete najít. Když nějaký najdete, je mimo provoz. Robin Hronek takovou smůlu má hlavně na lidi. Ti nemají na nic čas, takže není jisté, zda Robin Hronek jako hudební skladatel neskončil.

Vypadá to, že nekončí, protože nejen na tvorbu hudby, ale i na spoustu jiných věcí potřebuje počítač na tvorbu mediálního obsahu různých webů a jiných prezentací svého kontaktu s mimozemskou civilizací z planety Albedor, kam patří jeho nápad s novou charitativní agenturou na péči o zdravotně postižýené s názvem PCA Praha, ale i hudba.

I na hudební tvorbu samotnou je potřeba, aby měl v pořádku hlavní stolní počítač, který i přes skutečnost ýže je značně zastaralý, lze na něm nejen skládat hudbu, ale i pracovcat s grafikou a základněš stříhat nejen zvuk, ale i video. Pomineme-li skutečnost že kvůli hudební tvorbě vše funguje nejlépe ve Windows, jediná spolehlivě fungující verze tohoto systému od Microsoftu je Windows XP, szane se za čas, že se počítač za nějaký čas zpomalí a je nespolehlivý. Stačí jej pouze vyčistit od prachu, s čímž potřebuje Robin Hronek pomoci.

Přčestožer notebooky nejsou tak výkonné jako stolní počítače, vybral si Robin Hronek jako náhradní počítač notebook HP Pav ilion G6, který patří mezi notebooky, snažící se nahradit stolní počítače, ale zůstat přitom přenosnými. To však není zcela jednoznačné, protože do terénu takovýto notebook není. Aby i HP Pavilion G6 mohl zastupovat stolní počítač, má obrazovku o úhlopříšce 15.6 palců s rozlišením 1366x768, což dává dostatek prostoru na pohodlnou klávesnici, stereofonní zvuk, optickou mechaniku DVD-R/W, docela bohatou výbavu konektorů (2 USB 2.0, 1 HDMI, 1 Ethernet RJ-45, 1 D-Sub VGA, 1 Jack 3.5 mm na mikrofon a 1 Jack 3.5 mm na sluchátka/reproduktory). Jinak nechybí Webkamera, mikrofon, BlueTooth a WiFi. Něží to na Windows 7 Home Premium 64bit, takže i to je už trochu zastaralé, což nevadí. Díky tomu i hudbu na tom půjde dšlat a provoz na baterie umožní asi 90 minut pracovat při výpadku proudu i na úsporný režim, protože i při kancelářské práíci umí notebook pěkně topit a hučet.. SSD ještě nebylo.

Naštěstí aktualizace obsahu webo o hudbě robina hronka na adrese http://www.rhmusic.org, podléhá intenzitě tvorby, kde má být u něktzerých alb umožněn poslech celé desky zdarma na MixCloudu, což bude třeba také technicky dořešit, stejně jako tvorbu samotnou na notebooku. Tak bude dost času na vyčištění starého stolního počítače, případně na jeho vyhození po nákupu nového.

Máme tady odkaz na Video, kde Vám o tom Robin Hronek sám něco poví:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama