Proč je přerušeno, nebo ukončeno koncertní turné GrandTour 2016?

23. října 2016 v 17:24 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Jistě jste si všimli, že v září přestaly vycházet na našich stránkách v sociálních sítích zprávy o koncertech Robina Hronka, konající se vždy v pátek večer v nějakém městě různě po světě. Je to způsobeno tím, že organizace BATRADIS měla ve Frankfurtu nad Mohanem svou mezinárodní konferenci a nyní v Řijnu měla mezinárodní konferenci společnost Allied Social Services, jejíž součástí je PCA Praha. Narozdíl od Batradisu, který má mezinárodní konference každý rok někde jinde, Allied Social Services to má každoročně ve Stockholmu. Některé koncerty byly tedy součástí uvedených akcí.

Dalším důvodem zastavení turné, je řešení technických problémů s propojováním sítí poboček organizace BATRADIS na ostrovech a jiných kontimentech, než jsou ty v Evropě a Asii, které se rozhodly pomoci té pražské tím, že zprostředkují přístup na internet zdarma svým pracovníkům po svém intranetu. Zatím se může trochu použitelně připojit jen jedno zařízení, což je k ničemu. Na oslavu dokončení úprav dané pobočky bude Robin Hronek a jeho spoluúčinkující pozváni danou pobočkou, aby tam zahrál.

Dalším faktorem je zhoršující se počasí, takže již není tak docela možné pořádat velké hudební a světelné show pod širým nebem na ploše stadionu, nebo speciálním areálu, místo čehož je pomalu potřeba přesunout koncerty pod sřechu do sportovních hal, nebo kongresových center. Navíc záleží na rozhodnutí generálníhoředitele dané pobočky - konkrétně hklavní pobočky pro fanou zemi, jestli pomůže.

Turné bude pokračovat. Budeme Vás informovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama