Hodnocení roku 2016 a plány na rok 2017

21. prosince 2016 v 20:56 |  Novinky
Vítejte u pravidelného hodnocení a plánů na nový rok.

Rok 2016 nebyl pro hudbu Robina Hronka moc dobrý, protože kvůli starostem o matku muselo jít vše stranou Navíc není spoleh na hlavní počítač Robina Hronka To se dá ale vyřešit, ale web se zatím moc mšěnit nebude Není zatím jisté, jestli uslyšíte nějakou novou hudbu od Robina Hronka Proto jsme v rámci snahy o nějaké dění na stránkách o hudbě Robina Hronk ma sociálních sítích něco dělo, přinesli jsme Vám začátkem prosince kompletní trilogii alba Oxygene Jeana Michela Jarreho ve formě odkazu na seznam skladeb na službě Spotify, následovanou recenzí Robina Hronka nového Oxygenu.

O dost lépe je na tom hudba Robina Hronka v komunitě lidí, o kterých je tady rubrika pro Osobní neobvykjlé zkušenosti R.H. v oblasti hudby, kde proběhl velký koncertní maraton hlavně po Evropě s názvem RHMUSIC GrandTour 2016, který byl pořádán hlavně kvůli pomoci zahraničních poboček té pražské s projektem Robinhelp poskytnutím přístupu na Internet zadarmo. Mimo to je zde několik nových alb, z nichž má Robin Hronek doma rozdělaný začátek alba The Atomic Age, které mezi jeho přáteli už na konci Listopadu vyšlo a album Noise of the silence, které je batočené a bylo tvořeno ve spolupráci s Romanou Laisonovou, se uporavuje a vyjde po Novém roce. I zde byla hudební tvorba letos slabší, tak doufáme, že to bude i u těchto lidí v roce 2017 lepší. Budeme se snažit o to, abyste i vy něco nového slyšeli a nebyli ochuzeni o to, co se děje v organizaci BATRADIS, což označujeme na webu na www.rhmusic..org jakopčání dosažení cíle.

Některým lidem v uvedené kpomunitě to chybí. Konkrétně se o styl Jeana Michela Jarreho chce pokusit Marie Smaulová. Doufáme, že se jí to podaří. Pár takových pokusů zaznělo nyní v Bratidslavě na koncertě před obchodním cetrem na sídlišti Petrželka, a vypadalo to velice dobře Asi o týden později po Atomic Age Robina Hronka vyšlo nové CD Marire Smaulové s názvem Echo of Space, také s Romanou Laisonovou. Proto musí album a vydání CD Noise of the Silence počkat. Některé věci jsou tam moc podobné tomu novému albu Marie Smaulové. Asi měla Ro,ana poodobné, nebo stejné nápady u obou desek obou interpretů.

Uvidíme jak to dopadne. Náš web je tu s vámi dál, což je to hlkavní. Te%d jde o to aby se na něm a dsalších službách, jako je SoundCloud a MixCloud i v roce 2017 eRHaMuzicírovalo tak abyste z toho taky něco měli. Stránky na Facebooku, Google+ a knálna YouTube je tu také a všude na internetu se na Vás těšíme.


Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama