Japonský duben na GrandTour 2017

11. dubna 2017 v 19:25 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Je obrovská škoda, že jde jen o další osobní neobvyklou zkušenost Robina Hronka v hudbě a ne o zprávy o koncertech, protožýe se jedná o dění v komunitě, která je známá jako organizace BATRADIS, případně jako popis situzace, které by rád Robin Hronek dosáhl.

Každopádně je tu další světové koncertní turné z cyklu RHMUSIC GrandTour 2017, kdy organizace BATRADIS propojuje ostrovní země a kontimenty svojí pracovní sítí tak, aby v její pražské pobočce a domácnostech pracovníků, byl internewt zadarmo. Předchozí ročníky tohoto turné byly pořádány vždy proto, že v uvedené organizaci mají všichni velký zájem o to, aby Robin Hronek dosáhl všech svých cílů i mimo hudební lkariéru, ale i v životě. Konkrétně v učení Vás být lepšími lidmi, jako jsou lidé ze jmenované organizace spolu se svými kolegy, které můžete díky Robinu Hronkovi znát jako mimozemšťany z planety Albedor,, X-Reze a jiných koutů versmíru. Konkrétní výuka probíhá třeba na konkrétním příkladu, jakým je společnost Allied Social Services a v Praze PCA Praha včetně projektu Robinhelp, který mu má najít ženskou, jako jsou ty, které zná z toho Batradisu.

To je velice těžké i po technické stránce zejména tehdy, jestli že je v zájmu dodržování zákonů o kauzalitě udržet celou komunitu ve stavu, který lze jednoduše chápat jako fantazii Robina Hronka, což vyžaduje hodně energie. Jedním z důvodů pro první velké turné tedy byla oslava dokončení úprav enerhetockého systému každé pobořčky organizace BATRADIS přidáním zvláštního reaktoru pro napájení zařízení, díky kterému lze docílit tohoto stavu věcí. Koncert se konal vždy v areáílu pobočky, která dokončila úpravy. V tomto případě to byl další reaktor typu 1952 na štěpení pomalými neutrony při použití Uranu 235 jako štěpného paliva.

Tomuto vzorci chování zůstal BATRADIS věrný i u dalšěích úptrav, které plynou z neúspěchu projektu Robinhelp a celé činnosti PCA Praha, kdy někdo přišel na to, kjak dostat připojení k internetu do intranetu té organizace BATRADIS trochu jinak, mnež sdílením připojení přes vlastní počítač, který slouží členům intranetu jako proxyserver, skrze který mohou na internet. To není moc efektivní stejně jako VPN. Tak vznikla technologie VPNS, kdy funkci toho proxyserveru vykonává přímo router. Funguje to tak, že router od organizace BATRADIS je klientem routeru od poskytovatele internetu, kterému se za to platí. Počítače a další zařízení v domácí síti včetně Wi-Fi se připojují až k routeru od Batradisu. Tak je zajištěn jak přístup na internet tak do korporační sítě uvedené organizace. Npové routery,které si BATRADIS nechává vyrábět umí sdílet internet samy od sebe bez počítače. Aby se nebrzdil síťový provoz, sdílené připojení se segmentuje. Znamdená to, že od každého pracovníka Batradisu okolo České republiky, ale i v ní pokud si to může dovolit, odchází jen část sdíleného připojení. Přčístupy se sbírají na VPNS servery, které pak v reálném čase distribuují internetové připokjení uvnitř intranetu v momentě, kdy nějaké zařízení volái IP adresu, nebo DNS počítače, který není v intranetu. Do podrobnáých technických detajlů nepůjdeme, protože tento blog slouží k něčemu jinému.

V roce 2016 se takto upravovaly pobočky v Evropě a částečně v Asii a letos se připojují ostrovní země a spojují se kontimenty. Duben patří Japonsku ihned po Irsku a části Skotska, protože hodně Japonců pracuje jak pro BATRADIS, tak mají občanská zaměstnání z větší části v technoilogických institucích a firmách na výrobu elektroniky i přesto, že tovární výroba probíhá většinou v Číně, z nichý věichni určitě znáte značky jako je SONY, JVC, Toshiba, nedbo Casio, případně Sharp. Internet tam má doma téměř každý a uvedení lidé hoi mají všichni. Je škoda tohoo nevyužít a i když se to zrovna doma nepoužívá, modemy a routery jsou obvykle stále zapnuté. Tím pádem se do toho japonský BATRADIS pustil a za sebou máme koncerty v Kyótu a Kobe. Čeká nás Okinawa Osaka a Tokio. Tokio bude poslední, protože s tím mají hodněw práce, takže se veliceomlouvají, že nás mohou pozvat až koncem dubna.

Následovat by pak měla Čína. Už nyní víme, že bude dalěší koncert Robina Hronka v Šankhaji a potom v Pekingu poblíž náměstí Tien-An Men. USA a Kanada bude někdy na podzim a Latinská amerika, Austrálie a některé části Asie včetně Afriky vycházejí na RHMUSIC GrandTour 2018. Ono by to taky chtělo začít hned v Lednu a pokud není fobré počasí, pořádat tyto koncerty v halách a ne pod širým nebem. Lépe by se to dělalo, protože by ty koncerty nebyly tak velkolepé.

Osvědčila se konbinace s koncertním turné Marie Smaulové s názvem Robinhelptour, kdy měla letos v Japonsku koncertní premiéru. Vzhledem ke svatbě páru vzniklého projektem Robinhelp v Katovicích nevyšlo vše podle plánu, ale zde v Kobe probšěhl fdslší pokus o Robinhelp, který se prý zkouší v Osace. Osacká pobočka Batradisu je zajímavá tím, že chtěla vyrábětz ošetřovatelky, protože je úzce spjata s univerzitou v Osace, kde poskytla některé technologie profesoru Hiroši, který se pokoišel vyrobit robota podobného živému člověku. Pokus vyšel, ale není to ke praktickému použití a jde jen o ukázku toho, že to jde udělat. Allied Social Services v Osace je na tom v tomto ohledu trochu lépe, ale jde spíše také jen o zajímavost. Aby to fungovalo pořádně, muselo by to mít lépe řešené akumulítory a i nyní je věztší výroba vyloučena, protože je to drahé a složité. LKevnější je pořesvěšdčit živé ženy, aby dělaly ošetřovatelky. Takže v té Osace jasloužíme jako kulturní program na páteční večer v rámci nějaké té výběrové akce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama