Americká fíze GrandTour 2017

13. července 2017 v 14:59 |  Osobní neobvyklé zkušenosti RH ohledně hudby
Protože inženýři v severoevropských a kanadských pobočkách organizace BATRADIS vybudovali propojení mezi kontimenty, probíhá nyní světové turné Robina Hronka ve Spojených státech. Z důležitých míst nám už zbívá pouze Los Alamost a ještěš předtím Chicvago.

Co se týkí koncertu v Anchorage na Aliašce, předcházet tomu má Kanada. Tam, je v plánu koncert v Montrealu, Otavě, Vancouveru a Edmontonu. Více poboček v Kanadě BATRADIS nemá i když by měla vzniknout pobočka v Saskatoonu a vědeckovýzkumné laboratoře, které nemají veřejné projekty, nalézající se v oblasti mezi středem Kanady a Severním ledovým pólem plánují úpravy sítě peo technologii VPNS jen jako pomocné výpočetní stanice bez koncertu Robina Hronka i Marie Smaulové.

Za to jsme docela rádi, protože bychom tam těžko dostávali koncertní vybavení. Austrálie se plánuje na RHMUSIC GrandTour 2018. Propojení se začíná budovat, takže záleží na stavu úprav pracovních sítí poboček Batradisu v Mexiku, kde by měl být koncert v Tijuanu, kde je část pobočky Batradisu veřejně známá jako vědecké astronomické pracoviěště, zabývající se průzkumem dalekých hlubin vesmíru pomocí radioteleskopů. Dáler Porta Walarta a Mexico City. V latinské Americe moc poboček není, ale propojení přes ně půjde i když tam není moc lidí, kteří by vysílali Internet.

Taková je situace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama