Bilance roku 2017 a plány na rok 2018

12. ledna 2018 v 23:23
Rok 2017 patří v hudbě Robina Jronka k období stagnace, alespoň u dpmácí tvorby kterou i Vy můžete znát. Starosti o jeho matku sice 1. Dubna skončily, avšak starosti sama se sebou zabírají příliš mnoho času. Abychom měli možnost řešit prezentaci hudby Robina Hronka pomocí hlavního webu na http://rhmusic.org, postarali jsme se o to, aby tento web fungoval i v roce 2018, a budeme češit možnosti jeho qadministrace pomocí FTP přístupu ve Qindows 7. Pokud by se to nezdařilo, hodláme vytvořit novou verzi webu někde jinde a doménu přesměrovat.

O dist lepší situace i v roce 2017 byla v komunitě lidí, známých jako organizace BATRADIS, na které předvádíme cíl, kterého by Robin Hronek rád dosáhl. Tam bylo konceertní turné GrandTour 2017 a bude další. Některé věci, které jsou doma rozdělané již v této komunitě vyšly na CD a DVD na pohled oficiální cestou, protože nejde o soubory MP3 někde na internetu včetně publikací na SoundCloudu a MixCloudu včetně doma vypálených CD. Máme ale povolení od této komunity Vám z toho něco ukázat i když jen jako zvuk. Na video se bohužel povolení nevztahuje.

Aby to vše fungovalo jak bycghom potřebovali, chtělo by to větší zájem zejménas ze sdtrany žen o rtůzné věci v oblaysti sociálního inženýrstvá, na kterčých se Robin Hronek podílí. Tím míme na mysli být jeho družkou pomocí projektu Robinhelp společnosti PCA Praha, nebo stačí u uvedené společnosti projít přijímacím pohovorem co by zájemkyně o práci ošetřovatelky a být v evidenci osobního oddělení. Společnost PCA Praha hodlá oslovit případné klamarádky Robina Hronka, jestli by občas nebyly něčím více než jen kamarádkami, k čemuž bude potřeba najít vhodný způsob pomocí pracovních porad.

Ostatní známé a přátele Robina Hronka bychom rádi požádali, aby sdíleli, lajkovali a komentovali dosavadní obsah našich stránek na sociálních sítích včetně článků na webu a tomto blogu, ale hlavně nějaké ty ukázky hudby na SoundCloudu a MixCloudu i tehdy, není-li jejich oblíbeným žánrem elekztofonická hudba. Lepší ale je, když by šlo o pžíznivce takové hudby hlavněš ve stilu Jeana Michela Jarreho, i když některé nejnovější ukázky hudby Robina Hronka patří spíše k pokusům o moderní styly taneční elektrofonické hudby, House, techna a Trance, což by zejména v Čerské republice mělo zajistit vyšší komerční úspěšnost. Sám Robin Hronek o svých vzorech říká, že se zejména Jean Michel Jarre také pouští do techna, díky čemuž se ve srovnání se svým původním stylem, začíná trochu kazit. Vangelis to snad nedělá ale Mike Pldfield trochu ano.

Těm, kdo se k tomu dostanou ze známých Robina Hronka se uděluje povolení hudební díla dále rozšiřovat a kopírovat pod podmínkou zachování informace o autorství hudby včetně sdělení že autorem dané skladby je Robin Hronek v přápadě použití hudby na diskotéce a to i v případě rozhlasového vysílání. V případě použití hudby ve videu na YouTube, nebo Facebooku či Vimeu a podobných službách i jako hudební kulisu, či náhodně znející hudbu, je třeba se o tom, kdo danou skladbu složil zmínit v popisku videa, textru příspevku, nebo v komentáři.

Chtěli bychom se o p tzo v tomto roce postarat a velice nám pomůže, když budeme mít na stránkách o hudbě Robina Hronka co nejvíce aktivních lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama