Odložení úsporných opatření v provozu webu

10. prosince 2019 v 17:06
Blíží se nám Vánoce, což je čas kdy řešíme otázku další existence našeho webu, aby stále fungoval na známé adrese http://rhmusic.org. Každoročně jde o finanční důvody, protože Robin Hronek zastává názor že je fajn dostávat dárky o Vánocích, ale ještě lepší ke dárky také dávat.ů Z tohoto důvodu měl v plánu náš web přepsat na nějaký hosting zdarma a doménu přesměrovat. Bohužel se do roho vedle nutnosti stihnout doménu prodloužit a vše, co je k tomu potřeba zaplatit asi tak nějak so 20. Prosince, dokud se normálně pracujetaké připletla nutnost předvánočního úlůpfu. Robina Hronka chce navštívit jeho starší nratr, aby zkontroloval jestli je vše v pořádku, který si myslí že když se Robin Hronek věnuje svým zálibám, které nevydělávají žádné peníze, mohl by pořádně uklízet. Termín přepisu a výpověď drahého hostingu by se musela stihnout v šibeničním termínu, takže budou asi mizerné Vánoce, protože Robin Hronek bude případné dárky pouze dostávat.

Co se týče bezplatného hostingu, s velkým pspěchem u jiných webů, které doménu nemají, existuje hostitel s možnostmi moderního designu a profesionálních funkcí zadarmo aý na eš-mail a osobní zabezpečený prostor,m ale i když to půjde rychle a jednoduše, některé věci se musí upravit a jiné věci vymyslet. I když nám rok 2019 pomalu končí, je tomu v něm 30 let hudby Robina Hronka i přes to, že abychom mohli toto jubileum pořádně ocenit a případně i oslavit, bylo by třeba pojmout tento článek jajo jednu z osobních neobvyklých zkušeností Robina Heonka, týkajících se problematiky UFO a kontaktu s mimozemšťany, u kterých se Robin Hronek stal v oblaasti hudby slavným, takže hovořit o 30. výročí hudební kariéry má smysl jen v jejich komunitě, nebo pro jednoduchost, jeho přání aby to tak bylo, či v jeho osobním světě, snech a fantazii. Aby budil dojkwm slavné osobnosti a byl tak i přeas své nedostatky a zdravotní postižení atraktivní pro ženy z důvodu řešení jeho osobníhoživota, publikujeme na sociálních sítích zprávy o koncertech, vydávání nových desek a vůbec o všem, co takový slqavný hudební skladatel dělá.

V rámci toho výročí by nové verzi webu slušela nová grafika, kdy nepůjde jenom o nový design webu, ale i o bůastní grafocké doplňky, které by ůadily s barevným uspořádáním zvolené šablony, ale které by lpúérovaly, nebo imitovaly hrafiku prezentování hudby nejbětšího Robinova hudebního vzoru, kterým je Jean - Michel Jarre. Mpžnost mít e-mailovou adresu typu uzivatel@rhmusic.org v nové verzi už mít nebudete a URL adresa může být také jiná, pokud přesměrování nebude fungovat

Zatím je i nadále vše při starém a na změnách se bude pracovat.

Redakce RHMUSIC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama